• چهارشنبه ۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-2485-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و استانداری مازندران

رئیس جهاد دانشگاهی کشور صبح امروز طی سفر به استان مازندران با استاندار مازندران دیدار کرد.

به گزارش ایسنا مازندران، حمیدرضا طیبی صبح امروز طی سفر به استان مازندران با محمد اسلامی استاندار مازندران دیدار کرد که ماحصل این دیدار امضای یک تفاهم‌نامه بود.

تفاهم‌نامه  مابین جهاد دانشگاهی و استانداری مازندران در چهار محور کشاورزی و آبزی پروری،پسماند،گردشگری و بهداشت و سلامت منعقد گردید.

محمد اسلامی استاندار مازندران در این نشست خاطرنشان کرد: ما به دنبال پایه گذاری پروژه حمل و نقل محور هراز هستیم، مطالعات این پروژه را مشاورعالی استانداری انجام می دهد و با توجه به اینکه پروژه طاقت فرسایی است اما باید با سرمایه گذاری مناسب صورت گیرد.

وی افزود: اگر در سال های گذشته با سرمایه گذاری های کلان و درست در صدد ایجاد زیر ساخت های مناسب جاده اصلی محور تهران شمال بودیم امروز در روند کار تسریع بیشتری داشتیم.

استاندار مازندران در این جلسه از پایه گذاری حمل و نقل جاده ای و  انجام مطالعات روی پروژه در محور تهران شمال خبر داد.

اسلامی تصریح کرد: با توجه به سوابق درخشان جهاد دانشگاهی در پژوهش های علمی می توان از این پژوهش ها در توسعه مازندران استفاده بهینه کرد.

در ادامه حمیدرضا طیبی،رئیس جهاد دانشگاهی کشور گفت: یکی از اهداف مهم جهاد دانشگاهی نشان دادن توان کشور در ابعاد علم و فناوری و تجاری کردن آن بوده است.

وی افزود: خوشبختانه جهاد دانشگاهی تا به امروز توانمندی های خوبی در این حوزه ها به دست آورده است و اکنون که در استان مازندران هستیم آمادگی جهاد دانشگاهی را برایتوسعه محورهای سلامت،گردشگری؛کشاورزی و آبزی پروری و پسماند در مازندران اعلام می کنیم.

به گزارش ایسنا مازندران،پس از این نشست رئیس جهاد دانشگاهی کشور به همراه استاندار مازندران از پروژه های در دست اقدام جهاد دانشگاهی مازندران در سایت چپکرود و نخستين كارخانه توليد خمير كاغذ جهاد دانشگاهي در شهرک صنعتي جویبار بازدید به عمل آوردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: