• یکشنبه ۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-487-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

تجلیل از 9 برگزیده جشنواره نقاشی" دل سو" در مازندران

در آیین اختتامیه جشنواره "دل سو" در کانون پرورش فکری پل سفید، از برگزیدگان استانی جشنواره نقاشی تجلیل شد.

به گزارش ایسنا مازندران، جشنواره "دل سو" با موضوع" تحکیم بنیان خانواده" است که از سوی حوزه علمیه خواهران استان مازندران ارائه و با نظارت مستقیم معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با حضور دستگاه های فرهنگی و علمی استان اجرا شد.

بر این اساس اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران نیز مجری برگزاری جشنواره نقاشی در حوزه کودک و نوجوان شد.

محمد علی یزدان شناس مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران در اختتامیه این جشنواره که در کانون پل سفید برگزار شد به ارسال  فراخوان جشنواره نقاشی "دل سو" به سراسر استان  اشاره نمود و افزود: 150 اثر در گروه سنی زیر  هشت سال، هشت تا 12 سال و 12 تا 15 سال به دبیرخانه ارسال شد و پس از داوری،  40 اثر به نمایشگاه راه یافت و تعداد 9 اثر در سه گروه سنی جز برگزیدگان این جشنواره بوده که از آنان تقدیر شد.

وی با تاکید بر اهمیت خانواده، اظهار داشت: وجود خانواده خوب و مستحکم، جامعه ای خوب و سالم را ایجاد می نماید.

یزدان شناس ادامه داد: اسلام آیینی اجتماعی است که در آن خانواده به عنوان رکنی مهم از ارکان اجتماعی به حساب می آید و بر این اساس، توجه به سلامت خانواده و تربیت و آموزش صحیح فرزندان متناسب بر آموزه های دینی و اخلاقی مورد توجه است.

این مسئول فرهنگی تاکید کرد: کانون نیز به عنوان یکی از متولیان حوزه تربیتی و پرورشی همواره می کوشد مبتنی بر آموزه های اسلامی و تربیتی؛ نسل جوان را در مسیر هدایت و شکوفایی رهنمون سازد و در این مسیر با ارتباط موثر با خانواده ها نیز این مهم را تسریع می بخشد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: