• جمعه ۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-387-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

با حضور مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران؛

عوامل نمایش«باران مایه هایی از جنس من» در جویبار تجلیل شدند

در شب پایانی اجرای نمایش«باران مایه هایی از جنس من» در جویبار به نویسندگی «امیر لشگری» و کارگردانی «امین باقری» با حضور مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران سوم اسفند ماه 96  از بازیگران و عوامل  این نمایش تجلیل به عمل آمد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا مازندران ، احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، در مراسم اختتامیه نمایش«باران مایه هایی از جنس من» در جویبار با اشاره به اهمیت نقش هنر و تاثیر پذیری آن در جامعه  گفت: امشب شاهد اجرای پایانی نمایشی از هنرمندان خوب شهرستان جویبار هستیم که با همت هنرمندان این شهرستان به روی صحنه رفت.

وی افزود: یکی از نقاط خوب در اجرای نمایش که رمز موفقیت هنرمندان عرصه نمایش به حساب می آید، بهره مندی ازحضور پیشکسوتان عرصه تئاتر است که  هنرمندان جوان با  مشاوره گرفتن و کسب تجربه و هم فکری با آن ها دست به خلق آثار زیبای نمایشی بزنند که امروز ما شاهد این موضوع در شهرستان جویبار هستیم.

در ادامه رکابیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جویبار نیز گفت:  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جویبار از کارگردان و هنرمندان و عوامل نمایش «باران مایه هایی از جنس من»  به جهت اجرای خوب این نمایش تقدیر و تشکر دارد و از فعالان عرصه نمایش در این شهرستان حمایت های لازم را انجام خواهد داد.

در پایان این نمایش با  حضور  احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، رکابیان رئیس  وکاکویی مسئول حراست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، فقیهعضو شورای اسلامی شهرستان جویبارو  علیرضا قنبری دبیر انجمن هنر های نمایشی استان مازندران با اهدای لوح تقدیر از کارگردان ،بازیگران و عوامل فنی این نمایش تقدیر به عمل آمد.

به گزارش ایسنا مازندران؛ نمایش «باران مایه هایی از جنس من»  از ۲۵ بهمن تا سوم اسفند ماه ۹۶ در سالن الغدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جویبار به روی صحنه رفت و با استقبال خوب مردم این شهرستان روبه رو شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: