• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-3184-5
  • خبرنگار : 49013
  • منبع خبر : ----

تعریض محور ورکلا به گهرباران کلنگ زنی شد

فاز دوم پروژه ادامه تعریض راه محور ورکلا به گهرباران به طول چهار کیلومتر با حضور دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود کلنگ زنی شد.

به گزارش ایسنا مازندران، ظهر امروز مراسم کلنگ زنی پروژه ادامه تعریض راه محور ورکلا به گهرباران با حضور دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود، رضوانی مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد، فرماندار میاندرود و چند تن از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد بهشهر در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: سال گذشته فاز اول این پروژه به طول ١٠ كيلومتر تعريض و روكش آسفالت با هزینه پنج میلیارد تومان انجام شده بود.

  سیاوش رضوانی گفت: در سال جاری فاز دوم این پروژه به طول چهار كيلومتر تعريض و 6 کیلومتر روكش آسفالت باقی مانده از تعریض فاز نخست با اعتبار چهار ميليارد تومان کلنگ زنی شد.

وی با بیان اینکه اجرای این پروژه توسط بندر امیرآباد در راستای ايفای مسئوليت های اجتماعی بنادر انجام می گیرد، افزود: وظیفه بنادر اجرای پروژه های آسفالت جاده و راهسازی نیست بلکه بنادر باید در حوزه اقتصادی، بازاریابی، صادرات و ترانزیت از طریق دریا فعالیت کنند به همین دلیل سعی می کنیم که پتانسیل های بندر امیرآباد و زیرساخت های بندری را ارتقا ببخشیم.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد بهشهر با اشاره به اینکه قرارداد فاز دوم پروژه تعریض محور ورکلا به گهرباران 15 ماهه است اما سعی می کنیم نهایتا تا 12 ماه به اتمام برسانیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم تعریض جاده گهرباران از تصادفات و حوادث رانندگی جلوگیری کند و مشکلات روستاییانی که در مسیر این جاده زندگی می کنند کاهش یابد.

رضوانی یادآور شد: پروژه تعریض محور رستمکلا به کمربندی بهشهر نیز توسط بندر امیرآباد صورت گرفت که تا کنون 12 کیلومتر با هزینه 16 میلیارد تومان انجام شده و  97 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که به زودی افتتاح می شود و ادامه تعریض این جاده به طول هشت کیلومتر 20 فروردین 97 کلنگ زنی می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: