• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-2587-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

مسئول کانون فیلم و عکس دانشجویی دانشگاه مازندران خبر داد

برگزاری مسابقه عکاسی "فلش بک" در دانشگاه مازندران

مسئول کانون فیلم و عکس دانشجویی دانشگاه مازندران از برگزاری مسابقه عکاسی "فلش بک"  در دانشگاه مازندران خبر داد.

محسن صوفی مسئول کانون فیلم و عکس دانشجویی دانشگاه مازندران در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا مازندران گفت: کانون فیلم و عکس دانشجویی دانشگاه مازندراندر نظر دارد تا در قالب جشنواره فرهنگی، هنری دانشگاه مازندران که اسفند96    برگزار می شود؛ مسابقه عکاسی « فلش بک » را به منظور تشویق و ترغیب دانشجویان به انجام فعالیت های هنری، شناسایی افراد مستعد در زمینه عکاسی و در نهایت ایجاد فضایی رقابتی و پویا بین شرکت کنندگان برگزار کند.

وی با اشاره به این که دانشجویان می توانند با توجه به مقررات و قوانین مسابقه، آثار خود را به منظور شرکت در مسابقه ارسال کنند افزود: هر شخص می تواند سه عکس را در مسابقه شرکت دهد، آثار ارسالی باید در چهارچوب موضوعات انتخاب شده باشد؛ بدیهی است آثار غیرمربوط  در مرحله نخست داوری رد می شوند.

صوفی یادآورشد: به منظور داوری عادلانه بین عکس هایی که با دوربین موبایل گرفته و عکس هایی که با دوربین عکاسی شرکت داده می شوند، این عکس ها به صورت مجزا داوری می شوند.

مسئول کانون فیلم و عکس دانشجویی دانشگاه مازندران خاطرنشان کرد: هرگونه دخل و تصرف در عکس که سندیت عکس را مخدوش کند، قابل قبول نیست ولی تصحیح نور و رنگ مجاز است.

وی تصریح کرد: دبیرخانه‌ مسابقه از پذیرش عکس‌ های فتومونتاژ و کولاژ، پانوراما و اچ دی آر معذور است و عکس‌های ارسالی، نباید دارای امضای عکاس، حاشیه، تاریخ، واترمارک، لوگو یا هرنشانه‌ تصویری باشند.

مسئول کانون فیلم و عکس دانشجویی دانشگاه مازندران با اشاره به این که مهلت ارسال آثار به دبیرخانه تا ششم اسفند ماه است گفت:به منظور سهولت در نحوه ارسال آثار، دانشجویان می توانند از راه های زیر نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند، تحویل عکس ها روی CD/DVD و یا فلش، به دفتر کانون فیلم و عکس واقع  در پردیس دانشگاه مازندران ، دانشکده هنر و معماری ، لابی دوم صورت می گیرد و ارسال از طریق تلگرام  حتما به صورت فایل  به آدرس heavy_check_mark: @Mohsen_Qalam    و ارسال از طریق ایمیل به آدرس AsemanFest@gmail.com   صورت می پذیرد.

وی در پایان افزود:  مسابقه عکاسی« فلش بک » دو مرحله ای است و آثار مورد قبول توسط دبیرخانه مسابقه در مرحله نخست ، چاپ شده و در یک نمایشگاه عکس در دانشگاه در طول جشنواره فرهنگی هنری دانشگاه مازندران، ارائه می شود و در نهایت به سه اثر برتر از دیدگاه دانشجویان، جوایز نفیس همراه با لوح اهدا خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: