• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-8385-5
  • خبرنگار : 49013
  • منبع خبر : ----

حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/امام جمعه بهشهر:

22 بهمن روز نجات مستضعفان جهان از زیر یوغ استعمارگران است

امام جمعه بهشهر گفت: 22 بهمن ماه نویدبخش روزهای درخشانی است که ملت های محروم و مستضعف جهان؛ خود را از یوغ استعمارگران رها و نجات یافته می دیدند.

به گزارش ایسنا مازندران، حجت الاسلام سید عربعلی جباری در راهپیمایی 22 بهمن در جمع مردم شهرستان بهشهر، اظهار کرد: 22 بهمن یادآور خاطره های روزهایی است که مردم پا به عرصه مبارزه گذاشتند و رژیم شاهنشاهی را سرنگون کردند و نظام الهی مبتنی بر ولایت، فقاهت و عدالت را برقرار کردند و برای تداوم و بقای این انقلاب در طی چهار دهه اخیر یک لحظه تا به امروز آرام و قرار نداشتند.

وی افزود: صدای رسای فریاد معمار کبیر انقلاب هنوز در گوش ها طنین انداز است که فریاد می زد ای محرومان و مستضعفان و ای همه مظلومان بر علیه دنیای کفر و ستم و استکبار به پا خیزید و تا حق خود را نگرفتید از پای ننشینید و بدانید اگر شما از خود شجاعت و ایمان نشان بدهید دنیای کفر به عقب خواهد رفت.

امام جمعه بهشهر خاطرنشان کرد: 22 بهمن ماه نویدبخش روزهای درخشانی است که ملت های محروم و مستضعف جهان؛ خود را از یوغ استعمارگران رها و نجات یافته می دیدند.

جباری گفت: نسل چهارم انقلاب اسلامی باید امام خمینی(ره) را بشناسد به همین دلیل شخصیت معمار کبیر انقلاب را باید بازشناسی کنیم و به گوش نسل جوان برسانیم که امام راحل تاریخ ساز بود و تحول ایجاد کرد و توانست در برابر کفر و استکبار بایستند و روح تازه ای در کالبد ملت ایران دمید و مردم را متحول و متغیر ساخت.

وی افزود: امام خمینی(ره) مردم را به انقلاب دعوت کرد و مردم را به یاری دین خدا فرا خواند و مردم نیز دعوت امام راحل را لبیک گفتند.

امام جمعه بهشهر اظهار کرد: ملت ایران نسبت به دنیای کفر و استکبار نفوذناپذیر هستند و در طی 39 سال پس از پیروزی انقلاب نسبت به کفر و نفاق هیچ گونه سر سازشی نداشتند و ملت ایران مجاهد در راه خدا است و 8 سال جنگ دفاع مقدس، شهادت، ایثار، روحیه فداکاری، انقلاب، شهدای مدافع حرم و شهدای امنیت نشان می دهد که ملت ایران مجاهد و همیشه در صحنه است.

جباری با بیان اینکه 22 بهمن تماشایی سال جاری در ایام فاطمیه و شهادت بانوی بزرگ دین برگزار شد، گفت: ملت ایران احساس خستگی نمی کنند بلکه خستگی را خسته می کنند و همیشه به دنیا نشان دادند که تا خون در بدن دارند از رهبری و انقلاب و نظام جمهوری اسلامی حمایت می کنند.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی حکومت شهدا، عادلان، صالحان، مستضعفان و محرومان است و مسئولان کشور باید بدانند که ملت ایران شایسته بهترین خدمت ها هستند و مردم نباید از گرانی و تبعیض و بی عدالتی ها رنج ببرند به همین دلیل مسئولان باید با همکاری و وحدت به مردم کشور خدمت کنند.

امام جمعه بهشهر یادآور شد: مسئولان دولت و نظام جمهوری اسلامی در طی 40 سال پس از انقلاب اسلامی اقدامات خوبی انجام دادند و آمریکا باید بداند که نمی تواند از اعتراض های مردم ایران سوء استفاده کند تا به اهداف شوم خود دست یابد و اگر مشکلی در ایران وجود دارد با کمک مردم و همت مسئولان همه مشکلات را حل می کنیم و اجازه دخالت به کشورهای بیگانه نمی دهیم و تا آخرین نفر و آخرین قطره خون و تا آخرین گلوله هیچ گاه از راه انقلاب اسلامی عقب نمی نشینیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: