• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-8285-5
  • خبرنگار : 49013
  • منبع خبر : ----

فرماندار گلوگاه:

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب بقای انقلاب اسلامی می شود

فرماندار گلوگاه گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و صحنه های مختلف کشور از ابتدای شکل گیری، حین و پس از انقلاب اسلامی در مناسبت های مختلف موجب دوام و بقای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی شد.

به گزارش ایسنا مازندران، محمدرضا تباکی در راهپیمایی 22 بهمن در جمع مردم شهرستان گلوگاه، اظهار کرد: سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور پر شور مردم در مازندران و سراسر کشور برگزار شد و حضور همیشگی مردم غیور و سلحشور ایران در مراسم های ملی کشور مشتی محکم بر دهان دشمنان نظام جمهوری اسلامی است.

وی افزود: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و صحنه های مختلف کشور از ابتدای شکل گیری، حین و پس از انقلاب اسلامی در مناسبت های مختلف موجب دوام و بقای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی شد.

فرماندار گلوگاه خاطرنشان کرد: تاریخ حضور همه جانبه ملت ایران را در 8 سال دفاع مقدس فراموش نمی کند و اگر این روحیه ایثار، شجاعت و از خود گذشتگی مردم ایران نبود قطعا انقلاب نوپای اسلامی در همان روزهای نخست از پای در می آمد.

تباکی گفت: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی و خون پاک شهیدان؛ ایران عضو باشگاه هسته ای جهان شد و همچنین در همه عرصه های اقتصادی، کشاورزی، بهداشت و درمان، صنعت، نظامی و سیاسی پیشرفت شگرفی داشته است.

وی افزود: در حالی که ایران پیش از انقلاب در بسیاری از زمینه ها به کشورهای خارجی وابسته بود پس از انقلاب در بسیاری از حوزه ها به خودکفایی رسید و با وجود تحریم های ظالمانه ای که بر علیه ایران وضع کردند در زمینه تولید اسلحه و موشک های پیشرفته تحول بزرگی ایجاد کرد و ایران امروز دنیا را متحیر کرده و همه این تحول های شگرف به برکت نظام جمهوری اسلامی است.

فرماندار گلوگاه با بیان اینکه قطعا ملت ایران از هیچ کوششی برای تداوم، استمرار و بقای انقلاب اسلامی دریغ نمی کنند، تصریح کرد: همه مسئولان کشور، دولت، نمایندگان مجلس و شهرداری ها باید با اتحاد، همدلی و یکپارچگی در کنار هم کار کنند تا خدمتی شایسته ملت ایران ارائه دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: