• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-8185-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور:

اصلاح طلب و اصول گرا در اصول انقلاب مشترک هستند

مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور گفت: اصلاح طلب و اصول گرا در اصول انقلاب مشترک هستند.

به گزارش ایسنا مازندران، سعید جلالی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن محمودآباد، شهادت در راه ارزش های متعالی را بزرگترین نعمتی دانست که امام (ره) به ما داد، اظهار کرد: امام خمینی به وحدت کلمه تاکید فراوانی داشتند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب، انفجار نور بود یک سخن کلیدی بوده است، تصریح کرد: نور در تمام ادیان و مکاتب به معنای حقیقت و روشنایی بوده است.

مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور با بیان اینکه دو مکتب در دوره انقلاب تمام دنیا را احاطه کرده بود و فکر می کردند مکتبی غیر از آن وجود ندارد، خاطرنشان کرد: دو مکتب مارکسیسم و کاپیتالیسم در گذشته در قدرت بودند و با انقلاب اسلامی ایران امام(ره) راه سومی را به جهانیان نشان داد که عزت، شرافت، آزادی، پیشرفت و معنویت با تکیه بر ارزش های دینی را در دستور کار قرار داده بود.

جلالی با اشاره به اینکه انقلاب ما از کشوری بزرگ با تمدنی بزرگ برخاست، افزود: امام بزرگترین اندیشه را از این ملت، مکتب، دین و قرآن دریافت و تقدیم جهانیان و اسلام ناب محمدی، عدالت و آزادی ارائه شده دنیا را مبهوت کرد.

مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور خاطرنشان کرد: در مقابل امام کسانی بودند که دین را مطلق به کنج خانه ها، به یک امر فردی و در دل انسان ها صرفا می دانستند اما ایشان دین را با آزادی، معنویت و ارزش های الهی و انسانی در هم آمیخت و به ملت ایران داد.

وی اظهار کرد: ایران پیام آور ایستادگی و عزت بوده و این امر با ساختن مرزها و سنگرها در بیرون کشور حفظ می شود تا داخل کشور ایمن باشد.

جلالی با اشاره به اینکه مسئولان قدر مردم را بدانند، تصریح کرد: یک لحظه غفلت کردن از مردم، خواسته و مطالبات آن ها گناه بزرگی است، اصلاح طلب و اصول گرا در اصول اسلام و انقلاب مشترک هستند.

وی با اشاره به اینکه مسئولان تنها با کار و فکر کردن چگونگی راه تامین نیاز های مردم را پیدا کنند، گفت: مردم و مسئولان دست وحدت و یاری به همدیگر بدهند تا برای آبادانی و رشد استان و شهرهای خود تلاش کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: