• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-8085-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم رامسر در مجلس:

استکبارستیزی هویت انقلاب اسلامی ایران است

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: استکبارستیزی هویت انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش ایسنا مازندران، شمس‌الله شریعت‌نژاد در راهپیمایی ۲۲ بهمن در رامسر با بیان اینکه حضور پرشکوه مردم تداعی کننده فرمایش مقام معظم رهبری است که استکبار جهانی در این روز خلاصه همه ترفندها و توطئه های خود را از مردم و حضور آنها در صحنه خواهد گرفت، اظهار کرد: مردم ما در ۲۲ بهمن ۵۷ در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کردند و نظام منحوس و سرسپرده ستمشاهی را با همت، وحدت، درایت و پشتیبانی از صحنه روزگار حذف کردند.

وی تصریح کرد: مردم در ۳۹ سال گذشته در دانشگاه انقلاب به خوبی از ترفندها و توطئه های استکبار جهانی مطلع شدند که ایران را به بند کشیده بودند و شاه ایران که ادعا داشت بی کفایت بود و همه دستوراتش را از سفرای آمریکا و انگلیس می گرفت و برای ملت ایران و کشورمان هیچ ارزش و اعتباری قائل نبود.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس با اشاره به اینکه شعار اول مردم استقلال، آزادی جمهوری اسلامی بود، افزود: مردم ما با رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران رژیم شاهنشاهی را محو کردند.

شریعت نژاد با اشاره به اینکه استکبارستیزی هویت اول انقلاب اسلامی بوده و وقتی دشمنان موفق نشدند جنگ ۸ ساله را تحمیل کردند و یک وجب از خاک ایران را به دولت های استعماری و عواملشان ندادیم، اظهار کرد: در تاریخ ۲۰۰ ساله ایران بیش از یک میلیون هکتار از مساحت کشور از دست رفت اما در جنگ ۸ ساله به برکت ۲۳۰ هزار شهید اجازه تصرف خاک ایران را ندادند.

این نماینده مجلس گفت: در اغتشاشات اخیر شاهد بودیم که موضوع را سیاسی کردند اما مردم ما هوشیار بودند و خود را از کسانی که دنبال دیگر مسائل بودند جدا کردند.

شریعت نژاد افزود: جمهوری اسلامی ایران با همه تحریم ها و مشکلات رو به جلو حرکت می کند و اجازه نمی دهد کشورهای استکباری آن را به آتش بکشند و بیداری ملت ها و نقش درست ایران موجب نابودی دشمنان است.

وی با اشاره به اینکه جوانان برای دفاع از انقلاب و اطاعت از رهبری به سوریه می روند تا با دشمنان بجنگند که نشان دهنده درک بالای جوانان و مردم است، گفت: ایران در مسیر استقلال طلبی و امنیت تلاش می کند و دشمنان به اعتبار قدرت نظامی ایران جرات مبارزه با کشورمان را ندارند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه قدرت جمهوری اسلامی ایران موجب ترس دشمنان می شود، افزود: جمهوری اسلامی ایران در حوزه های برق، گاز، انرژی، بهداشت و درمان، آبرسانی به روستاهای دوردست و غیره دستاوردهای مناسبی داشت و این روند ادامه دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: