• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-7985-5
  • خبرنگار : 49004
  • منبع خبر : ----

حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

دولتمردان قدر مردم را بدانند

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت مردان قدر مردم را بدانند.

به گزارش ایسنا مازندران،آیت‌الله سید رحیم توکل، نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری در مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن  شهر بابل با بیان اینکه در انقلاب دو رکن بسیار مهم وجود دارد، گفت: رکن اول انقلاب باید رهبری در کار است این یعنی که مدیر، مدبر، آگاه به زمان و شجاع باید باشد.

وی با بیان اینکه اگر شجاعت در رهبر یک کشور نباشد، نمی‌تواند کشور را به جلو هدایت کند، افزود: رهبر معظم انقلاب به سران اسرائیل فرمودند، اگر کمترین تعرضی به ایران شود، ما تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم و این نشان از شجاعت رهبر معظم جمهوری اسلامی ایران است.

توکل با اشاره به اینکه حزب‌الله در طول زمان روز به روز قوی‌تر می‌شود، تصریح کرد: با تدبیر و قدرت رهبری، مدافعان حرم و  حزب‌الله داعش را سرکوب کردند و این کاری بس بزرگ است.

وی با تاکید بر اینکه تمام عالم می‌دانند اگر سوریه و لبنان پیروز شد، تدبیر رهبر معظم انقلاب است، افزود: تدبیر رهبر معظم انقلاب آن چنان جای امام را پر کرد که امنیت در این کشور نهادینه شده است.

توکل  با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22بهمن خاطرنشان کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری مسئولان باید قدر چنین مردم  با بصیرتی را بدانند.

وی  افزود: مردم هوشیار و با بصیرت ایران در جلوی کمبودها و تحریم ها ایستاده‌اند، اما مردم از تبعیض‌ها ناراحتند؛ ما مردم بسیار خوبی داریم‌؛ از هر جهت که نگاه می‌کنیم، مردم بیدار هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه ما مردم بسیار شریف، مومن، انقلابی و دشمن‌شناس هستند، خاطرنشان کرد: مردم از تحریم‌ها نگران نیستند، بلکه از تبعیض‌ها گله‌مند هستند.

توکل تصریح کرد: رهبر انقلاب بارها بر اشتغال و تولید تاکید کردند؛  در راستای حرف رهبری مردم امروز به دنبال شغل و رشد تولید هستند.

وی با بیان اینکه به دولت‌مردان می‌گویم، قدر این مردم را بدانید، افزود: مسئولان دولتی باید دو امر را مراعات کنند، یکی این که در کار خود تخصص داشته باشند و دیگر آن که تعهد داشته باشند و قدر این مردم را بدانند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: