• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-7885-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد

افتتاح بیش از 15 میلیارد تومان پروژه درمانی در سفر به مازندران

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بیش از 15میلیارد تومان پروژه درمانی در سفر به مازندران افتتاح شد.

به گزارش ایسنا مازندران، علی ربیعی در حاشیه آیین افتتاح استانداردسازی،توسعه اورژانس و ارتقای طرح هتلینگ بیمارستان ولیعصر (عج) قائمشهر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در سفر دو روزه به مازندران بیش از 15میلیارد تومان پروژه درمانی برای کارگران و مستمری بگیران افتتاح شد.

وی افزود: وجود دستگاه های مدرن در بخش های بیمارستانی موجب کاهش هزینه های دسترسی می شود و این رضایت مردم را به همراه دارد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی ما مفهوم چهار بزرگتر از 50 را معنا کردیم این یعنی در عرض چهار سال توانستیم به اندازه 50 سال تخت بیمارستانی و مراکز درمانی در سراسر کشور اضافه کنیم.

ربیعی با اشاره به اینکه بیمه اجتماعی فراگیر سالمندی و طرح روستایی عشایری است در برنامه بعدی این وزارت قرار دارد، گفت: تا امروز هزار و 105میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای مازندران پیش بینی شده که تا پایان سال 96 نمی توان آن را جذب کرد و نباید در این زمینه دقت فدای سرعت شود.

وی با بیان اینکه یکسری تسهیلات‌بگیر حرفه ای داریم که اقدام به کلاهبرداری می‌کنند، گفت: جهاد کشاورزی، پست بانک، صندوق کارآفرینی امید، بانک کشاورزی، بانک توسعه و تعاون، به صورت داوطلبانه به همراه ادارات کار به افرادی که خواستار تسهیلات هستند کمک خواهد کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: به افرادی که موجب کارآفرینی در رسته های مشخص شود از 50 میلیون تا 15 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می شود اما قطعا از تسهیلات بگیران حرفه ای جلوگیری می‌شود.

ربیعی با اشاره به اینکه کارگروهی ایجاد شد که طرح های بخش کشاورزی، گردشگری، آی سی تی و غیره را به صورت فنی مورد بررسی قرار دهند، گفت: این افراد مورد مشاوره و آموزش قرار می گیرد و از تولید تا بازاریابی این کارگروه در کنار این افراد قرار دارد.

وی با بیان اینکه توانمندسازی روستائیان رویکرد وزارت کار است، افزود: به روستائیان توصیه می کنم اجتماعات محلی و تعاونی های خود را تقویت کنید و هزار روستا هزار تعاون را جدی بگیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: