• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-4086-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

آئین افتتاح ارتقای هتلینگ بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر برگزار شد

آئین افتتاح استانداردسازی، توسعه اورژانس و ارتقای هتلینگ بیمارستان منطقه ای ولیعصر(عج) قائمشهر با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولان استانی و شهرستانی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا مازندران، استانداردسازی، توسعه اورژانس و ارتقای هتلینگ بیمارستان منطقه ای ولیعصر(عج) قائمشهر از فضای 500 مترمربع به 2600 مترمربع ارتقا یافت و هزینه ای بالغ بر 5 میلیارد تومان دربرداشت.

معاون درمان و تامین اجتماعی مازندران از ارتقای هتلینگ بیمارستان‌های تامین اجتماعی این استان با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان خبر داد.

خورشیدی در آئین افتتاح استانداردسازی، توسعه اورژانس و ارتقای هتلینگ بیمارستان منطقه‌ای ولیعصر(عج) قائمشهر، اظهار کرد: این پروژه در اسفند سال گذشته آغاز شد و از 500 مترمربع به 2600 مترمربع فضای فیزیکی ارتقا یافت.

وی با بیان اینکه این اورژانس از لحاظ تجهیزات و فضای محیطی یکی از بهترین مراکز کشور است، تصریح کرد: در سال 94 پروژه قلب این مرکز افتتاح شد و هیچ مرکز جراحی قلب به این سرعت مورد اعتماد مردم قرار نگرفت.

معاون درمان و تامین اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه مرکز قلب این بیمارستان در آبان ماه سال 94 افتتاح شد، خاطرنشان کرد: در مرکز قلب بیمارستان ولیعصر(عج) قائمشهر، 1300 مورد جراحی قلب و هزار مورد آنژوگرافی و آنژوپلاستی انجام گرفت.

خورشیدی با بیان اینکه پذیرش بیمار از سراسر کشور در این بیمارستان، صورت می گیرد، گفت: جراحی تخصصی مغز در این بیمارستان برای 550 بیمار انجام شد که 280 مورد آن از خارج از مازندران به این مرکز آمده اند.

وی یادآور شد: در تامین تجهیزات پزشکی برای این بیمارستان هیچگونه کوتاهی نشده است و مجموعه کارهایی که در این مرکز صورت گرفت آن را به یکی از شاخص ترین بیمارستان‌های کشور تامین اجتماعی مطرح کرده است.

معاون درمان و تامین اجتماعی مازندران گفت: ارتقای هتلینگ هر 5 بیمارستان تامین اجتماعی مازندران با اعتباری بیش از 6 میلیاد تومان صورت گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: