• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-7685-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس:

پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران دشمنان را به توطئه وا می دارد

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران دشمنان را به توطئه وا می دارد.

به گزارش ایسنا مازندران، ولی‌الله نانواکناری در سخنرانی مراسم 22 بهمن در مصلی قدس  فریدونکنار اظهار کرد: ورورد پیروزمندانه حضرت امام به کشور نقطه عطفی بود بر ادامه پیروزی‌های جمهوری اسلامی تا پرچم نهضت انقلاب را به دست ولی عصر (عج) برسد.

وی با اشاره به وضعیت ایران پیش از انقلاب خاطرنشان کرد: با تصویب قانون کاپیتولاسیون کشور ایران به وضعیت اسفناک رسیده بود که هیچ خدماتی در داخل کشور  وجود نداشت.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در پیش از انقلاب 6 میلیون بشکه نفت صادر می‌شد و در حالی که باید حجم عظمی از سرمایه به کشور برمی‌گشت اما منابع این کشور به راحتی به غارت می‌رفت.

نانواکناری تاکید کرد: با قیام امام خمینی (ره) مستضعفان به خود آمده و قدرت کشورهای استکباری را به زیر کشیده‌اند و هم اکنون شاهد پیشرفت‌های بسیاری در کشور هستیم.

وی با اشاره به پیشرفت‌های کشور یادآور شد: افزایش قدرت دفاعی، پیشرفت‌های علمی، نفوذ قدرت منطقه‌ای و بین‌المللی از برکت انقلاب اسلامی است و این پیشرفت‌ها موجب می‌شود تا دشمنان جمهوری اسلامی را به توطئه وا میدارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توطئه‌های زیادی در داخل کشور بعد از انقلاب صورت گرفت، اظهار کرد: توطئه ترور، جنگ، تحریم اقتصادی و هجوم فرهنگی از توطئه‌هایی بود که با هدایت پیامبرگونه حضرت امام و مقام معظم رهبری خنثی شد و جمهوری اسلامی در مسیر رشد در حال حرکت است.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به رشد علمی ایران گفت: رشد 600 درصدی مقالات و توسعه در زمینه نانو و سلول‌های بنیادی نشان‌دهنده پیشرفت علمی کشور ایران است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر جمهوری اسلامی با دو نوع تهدید داخلی و خارجی رو به رو است، اظهار کرد: داعش و جریانات انحرافی از تهددیدهای خارجی و بیکاری، فقر، رانت، قاچاق و تبعیض از جمله تهدیدهای داخلی است که در حال حاضر در کشور احساس می شود.

نانواکناری با تاکید بر اینکه تهدیدهای داخلی بسیار خطرناک‌تر از تهدیدهای خارجی است، خاطرنشان کرد: وقتی آمریکا داعش پرورش می‌دهد حضور چند نفر از سرداران و بسیجیان در عراق و سوریه موجب خنثی شدن این توطئه شده و انقلاب اسلامی برای حفظ خاک خود از هیچ تهدیدی نمی‌هراسد.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رسانه های بیگانه بر تهدیدهای داخلی موج‌سواری می‌کنند، تصریح کرد: برای حفظ اقتدار و منافع کشور و توسعه پایدار باید از تهدیدهای داخلی عبور کنیم و اگر ما تهدیدهای داخلی را برطرف کنیم می‌توانیم به راحتی به قله‌های پیشرفت برسیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: