• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-7585-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

حضور با شکوه مردم تو دهنی محکم به دشمنان اسلام است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به این که پخش ناامیدی، بزرگترین خیانت در کشوراست گفت: حضور با شکوه مردم تو دهنی محکم به دشمنان اسلام است.

به گزارش ایسنامازندران، علی ربیعی در راهپیمایی 22 بهمن در جمع مردم ساری اظهار کرد: ما در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی هستیم  اما عده ای بی شرمانه می گویند نباید جشن 40 سالگی انقلاب را گرفت و حضور حماسی در 22 بهمن، تودهنی به دشمنانی است که فکر می کنند ارتباط بین نسلی با انقلاب حذف شده است.

وی افزود: مسیر ما در انقلاب مسیر و حرکت اصلی و درست بوده است اما برخی ها می خواهند نشان دهند که انقلاب پروژه بوده است درحالی که انقلاب اسلامی یک سنت و حرکت است زیرا براساس قوانین طبیعی ادامه حضور رژیم شاه دیگر ممکن نبود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  خاطرنشان کرد: غم و رنج مردم را درک می کنیم و صورت مسئله ای را پاک نمی کنیم  اما پخش ناامیدی، بزرگترین خیانت در کشور است.

ربیعی تصریح کرد: همه چیز برای جهش بزرگ آماده است؛ ما  رژیم مستبد خونخوار را در زمانی که هیچ حزبی وجود نداشت شکست دادیم، امروزه این مردم هستند که به مسئولیت های بزرگ دست پیدا کردند.

وی افزود: امروز ما شخصیت جهانی پیدا کرده ایم  و با کمک هم در سایه عقلانیت، سختکوشی و مدارا قادر به حل مسائل خواهیم بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  یادآور شد: امروز اقتصاد کوچک شده واقعیت است و نمی‌خواهیم آن را کتمان کنیم؛ در سال‌های گذشته انرژی ما تخلیه شد و گرنه انقلاب می‌توانست به قطب صنعتی در تمام منطقه باشد.

وی گفت: تحریم تاثیر داشت و می‌توانست پول‌هایی وارد کشور شود اما ما می‌خواهیم رو پای خود بایستیم.

ربیعی تصریح کرد: 330میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال روستایی در استان مازندران درنظر گرفته شده است و در مجموع بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال در مزیت های مختلف پیش بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: مازندران از مسافرگردی باید به گردشگری تبدیل شود و بیش از دو هزار طرح و پروژه در استان مازندران اجرا شده است .

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  افزود:مازندران به عنوان استان مهم در دولت تدبیر و امید است و هنوز بخش‌های زیادی در استان فعال نشده است، باید اقتصاد مازندران بزرگتر شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: