• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-7185-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه؛

حماسه‌سازی دیار علویان در راهپیمایی 22 بهمن

از دقایقی پیش ندای الله اکبر مردم مازندران در راهپیمائی 22 بهمن امسال طنین انداز شده است.

به گزارش ایسنا مازندران، راهپیمایی بزرگ و وحدت‌آفرین یوم‌الله 22 بهمن امروز با حضور گسترده مردم در مناطق مختلف مازندران آغاز شده است.

در این راهپیمائی مردم مازندران همانند سایر نقاط کشور، فریاد الله اکبر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند و باری دیگر با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق می‌کنند.

در ساری، مردم از مدت‌ها پیش در میدان ساعت با حضوری پرشور منتظر آغاز راهپیمایی امسال بودند که با ندای الله اکبر این راهپیمایی آغاز شد.

ساری

 مردم حماسه ساز ساری با فریادهای الله اکبر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در طول مسیر راهپیمایی در حال ثبت خاطره ای دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی در این شهرستان هستند.

محمد اسلامی استاندار مازندران، در کنار علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در میان مردم ساری در راهپیمایی حضور دارند.

علی ربیعی وزیر تعاون، کار  رفاه اجتماعی امروز پس از پایان راهپیمایی در ساری سخنرانی می‌کند.

نکته جالب توجه در این راهپیمایی حضور نسل های اول و دوم انقلاب در کنار نونهالان، نوجوانان و جوانان است که این امر در انتقال ارزش های انقلاب اسلامی نقش مهمی دارد.

یکی از نکات جالب راهپیمایی امروز اجرای سرود 1357 نفری دانش آموزان مازندرانی در ساری بود.

محمودآباد

راهپیمایی با شکوه پیروزی انقلاب در محمودآباد آغاز شد.

این راهپیمایی با حضور مدیرکل تقسیمات کشوری دکتر جلالی، فرماندار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران شهرستان و شهروندان فهیم و انقلابی محمودآباد در حال برگزاری است.

مردم شهر از کوچک و بزرگ با شعار های الله اکبر و مرگ بر آمریکا دوش به دوش هم یک دل و هم صدا فریاد برآورده و به فرمان رهبر انقلاب جامعه عمل پوشانده اند.

مسیر راهپیمایی از مسجد آهو محله شهرستان آغاز و تا مرکز شهر ادامه دارد.

مردم انقلابی شهرستان یک صدا ندای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را فریاد می زنند.

فریدونکنار

مردم انقلابی و همیشه در صحنه فریدونکنار نیز راهپیمایی خود را از مسجد جامع این شهرستان آغاز کردند و به مصلی مصلی قدس در حرکت هستند.

این شهرستان که همواره در صحنه های مختلف نظام و انقلاب در مازندران پیشرو بوده است بار دیگر با حضور مردم در این راهپیمایی انقلابی بودن خود را ثابت کرد.

ولی الله نانواکناری نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس، حجت‌الاسلام جلالی امام جمعه، نصیری سرپرست فرمانداری و مسئولان دیگر در کنار مردم ولایی این شهرستان فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر می‌دهند.

ولی الله نانواکناری نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی سخنران امروز در جمع راهپیمایان فریدونکناری است.

رامسر

مردم رامسر نیز همانند سایر مردم کشور امروز در راهپیمایی 22 بهمن حاضر شدند تا باری دیگر با آرمان های انقلاب، امام و رهبری تجدید میثاق کنند.

مسئولان استانی و شهرستانی به همراه مردم در این راهپیمایی باری دیگر با مشت های گره کرده فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل و ندای الله اکبر سر دادند.

تنکابن

در تنکابن مردم فهیم و ولایی این شهرستان بار دیگر خروشیدند و فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر دادند.

فرماندار این شهرستان سخنران مراسم این روز در تنکابن است.

چالوس

در چالوس نیز مردم فهیم این شهرستان از مقابل مسجد جامع به سمت بانک ملی این شهرستان راهپیمایی کردند.

عراقچی معاون وزیر امور خارجه سخران امروز چالوسی‌هاست.

این خبر به روزرسانی می‌شود...


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: