• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-10814-5
  • خبرنگار : 49013
  • منبع خبر : ----

فرماندار بهشهر:

حضور پررنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن؛ دشمنان نظام جمهوری اسلامی را مایوس می کند

فرماندار بهشهر گفت: قطعا مردم ایران امسال در راهپیمایی 22 بهمن با شکوه چند برابر نسبت به سال های گذشته حضور یافته و دشمنان نظام را مایوس می کنند.

هادی خنجری در گفت و گو با ایسنا مازندران، اظهار کرد: اساس نظام جمهوری اسلامی، پس از اسلامیت؛ جمهوریت است و اگر جمهوریت را از نظام حذف کنیم قطعا نیمی از نظام جمهوری اسلامی بی معنی می شود.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی بر پایه مردم استوار و متکی به مردم است، افزود: امروز اگر ایران می تواند در جهان حرفی بزند و در مقابل همه قدرت های جهانی پای میز مذاکره بنشیند به دلیل حمایت مردم از نظام و درایت و هدایت مقام معظم رهبری است.

فرماندار بهشهر خاطرنشان کرد: مردم صاحبان اصلی نظام جمهوری اسلامی هستند و حضور آن ها در راهپیمایی 22 بهمن برای اثبات این موضوع بسیار مهم است و قطعا حضور باشکوه مردم در جشن پیروزی انقلاب اسلامی؛ دشمنان نظام جمهوری اسلامی را مایوس می کند.

خنجری تاکید کرد: استکبار جهانی و دشمنان نظام جمهوری اسلامی فکر نکنند چون مردم ایران از مشکلات اقتصادی و یکسری مسائل و اتفاقات به وجود آمده در جامعه گله مند و نگران هستند می خواهند از نظام فاصله بگیرند و اعتقاد خود را به نظام جمهوری اسلامی از دست دادند؛ اصلا این گونه نیست و قطعا دشمنان این آرزو را به گور خواهند برد و مردم ایران امسال در راهپیمایی 22 بهمن با شکوه چند برابر نسبت به سال های گذشته حضور یافته و دشمنان نظام را مایوس می کنند.

وی یادآور شد: دست یابی به هر آرمانی نیاز به هزینه دارد و امروز الگوی ایثار و استقامت مسلمانان جهان امام حسین(ع) است؛ چرا که امام حسین و یارانش برای آرمان های دین اسلام و رسول اکرم(ص) جان خود را فدا کردند و ملت ایران نیز به پیروی از امام حسین و به رهبری امام راحل برای تحقق آرمان های الهی و پیروزی انقلاب اسلامی؛ فرزندان و عزیزان خود را از دست دادند.

فرماندار بهشهر گفت: بی شک اگر شهدای انقلاب اسلامی نبودند امروز ایران صاحب این عزت و اقتدار در جهان نبود زیرا شهدا مسیر پیروزی را هموار کردند و امروز سبک زندگی و تقابل شهدا با استکبار جهانی و جان نثاری آن ها برای ملت ایران الگو است که قطعا خط سرخ شهدای انقلاب اسلامی در ادامه خط سرخ امام حسین(ع) قرار دارد و منجر به عزت و اعتلای جمهوری اسلامی ایران می شود.

خنجری با بیان اینکه اگر بخواهیم دستاوردهای انقلاب اسلامی را برشمریم باید داشته ها و نداشته های پیش از انقلاب را با اکنون مقایسه کنیم، اظهار کرد: در حوزه اعتقادی و فرهنگی مردم ایران؛ اسلام ناب محمدی را شناختند و با رهبری و درایت امام راحل مسیر اسلام را پیمودند و امروز ایران در اوج قله اسلام تشیع و علوی قرار دارد.

وی در پایان تصریح کرد: ایران با وجود همه تهدیدهایی که از سوی دشمنان اسلام با آن ها روبه رو است در حال حاضر امن ترین کشور منطقه محسوب می شود و دلیل اصلی همه تحرکات دشمن در منطقه خاورمیانه برای دست یابی به ایران است که سعی می کنند سدی در برابر مسیر پیشرفت و تعالی جمهوری اسلامی شوند و انقلاب اسلامی را ساقط کنند اما راهی برای عبور دشمنان از انقلاب اسلامی ایران وجود ندارد و قطعا آرزوی دست اندازی به منافع مردم ایران را به گور می برند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: