• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-10714-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

شهردار نوشهر

جشنواره اركيده راهی در جهت توسعه گردشگری و اقتصادی نوشهر

شهردار نوشهر گفت: جشنواره اركيده راهی در جهت توسعه گردشگری و اقتصادی نوشهر است.

مجيد شعبان نژاد در گفت و گو با ايسنا مازندران با اشاره به اسقبال بي نظير مردم و گردشگران از سراسر كشور از سومين جشنواره اركيده نوشهر اظهار كرد: برگزاري اين گونه جشنواره ها نقش مهمي در توسعه اقتصاد پايدار و گردشگري منطقه دارد.

وي با تاكيد بر اينكه گل اركيده به عنوان برندي براي نوشهر بايد مطرح شود افزود: اين شهر محل رويش انواع مختلفي از گل هاي اركيده است و توليد كنندگان گل و گياه نيز تلاش بسياري در پرورش و توليد اين گل گران قيمت دارند.

شهردار نوشهر در خصوص ميزان حضور همشهريان و گردشگران از اين جشنواره گفت: طبق ارزيابي به عمل آمده طي سه روز گذشته، آمارها نشان دهنده حضور چشمگير  مردم به خصوص گردشگران از همه نقاط كشور بوده و اين موضوع موجب خرسندي است زيرا يك رونق اقتصادي در شهر نوشهر ايجاد مي شود .

شعبان نژاد ابراز كرد: ميزان رضايتمندي مردم نسبت به جشنواره بسيار عالي بوده و از تنوع اركيده ها و فضاي نمايشگاه رضايت داشتند اما  جشنواره نيازمند فضاي بزرگتر براي سال هاي آینده است.

وي تاكيد كرد:كاري نو در شهر نوشهر ايجاد شد و استقبال مردم از سراسر كشور و از استان های مختلف نشان از اشتياق زیاد مردم براي شركت در اين گونه جشنواره ها است.

شهردار نوشهر با بيان اينكه براي سال هاي آینده افزايش تعداد سالن ها براي برگزاري جشنواره اركيده مد نظر قرار مي گيرد خاطر نشان كرد: افزايش تعداد جشنواره در طي سال در نوشهر با موضوع گل و گياه و ساير موضوعات فرهنگي و گردشگري از جمله برنامه ها است كه با همكاري و همراهي اعضاي شوراي اسلامي شهر نوشهر انجام مي گيرد.

شعبان نژاد با اشاره به اینکه جشنواره اركيده راهي در جهت توسعه گردشگري و اقتصادي منطقه  است افزود: هر جشنواره كه باعث ايجاد يك فضاي پرنشاط رونق اقتصادي در شهر نوشهر شود از اولویت های شهرداري و شوراي اسلامي شهر نوشهر است.

به گزارش ایسنا مازندران،سومین جشنواره ملی گل ارکیده از 18 تا 21 بهمن ماه در 22 غرفه با حضور 15تولیدکننده داخلی در باغ گیاه شناسی نوشهر در حال برگزاری است    


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: