• پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-3886-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

دانشجوی محقق مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی ساری در دفتر ایسنا مطرح کرد

برگزاری نمایشگاه شبکه های مجازی بستری برای رشد کسب و کار دانش بنیان

دانشجوی محقق مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی ساری گفت: برگزاری نمایشگاه های شبکه های مجازی بستری برای رشد کسب و کار دانش بنیان است.

علی موسوی دانشجوی محقق در گفت و گو با ایسنا مازندران، اظهار کرد: مسئولان اگر بتوانند در امر فرهنگ سازی جامعه و سوق دادن مردم به سمت کسب و کار و محصول دانش بنیان ما را حمایت کنند، وضعیت کسب و کار نخبگان و پژوهشگران از لحاظ کسب درآمد بهتر می شود.

وی افزود: نقش حمایت مسئولان در اعتماد سازی مردم به شبکه های آنلاین آموزشی بسیار حائز اهمیت است و می تواند با بستر های مناسب ما را به آحاد جامعه معرفی کند؛مانند برگزاری نمایشگاه های شبکه های مجازی و کسب و کار نوپا که با این کار دانشجویان با طرح ها و ایده های تازه با عملکرد و خروجی بهتر به جامعه معرفی شوند.

دانشجوی محقق مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی ساری گفت : هدف از برگزاری رویداد های مرکز رشد، تعامل بیشتر بین فعالان چه در حوزه کسب و کار نوپا و چه در حوزه انیمیشن و بازی است؛ این فضا به صورت رایگان از سوی مرکز رشد در اختیار دانشجویان گذاشته می شود.

موسوی بیان کرد: دانشجویان با استفاده از خدمات ضبط، تدوین و آپلود به صورت رایگان مهارت خود را برای آشنایی مردم و پخش در سایت مرکز ضبط می کنند و در قبال این خدمت، عمده درآمد 70 درصدی را در اختیار پژوهشگر و دانشجو قرار می دهند.

وی خاطرنشان کرد: محصول برپایه نیاز از جانب صاحبان مهارت در جامعه توسط مرکز به اشتراک گذاشته می شود و تفاوت عمده ما با کلاس های آموزشی در تکرار مباحث برای یادگیری مهارت است.

 دانشجوی محقق مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی ساری تصریح کرد: در سایت مرکز رشد کاربران با  کترین هزینه آموزش های لازم را فرا می گیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: