• پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-1987-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

دبیر کل چهارمین جشنواره "رویش"خبر داد

برگزاری جشنواره فیلم کوتاه آسمان در دانشگاه مازندران

جشنواره فیلم کوتاه آسمان در قالب چهارمین جشنواره فرهنگی و هنری دانشجویان دانشگاه مازندران «رویش» ، اسفند ماه 96 در دانشگاه مازندران برگزار می شود.

محسن سپاسی دبیر کل چهارمین جشنواره فرهنگی هنری  دانشجویان دانشگاه مازندران«رویش»در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا مازندران گفت: جشنواره ی فیلم کوتاه آسمان  با نگاهی مبتنی بر ایجاد یک فضای سالم رقابتی و پویا بین دانشجویان علاقه مند به این هنر و نمایاندن ارزش های ملی و مذهبی و فرهنگی در قالب روحیه دانشجویی ، با نگاه ویژه حمایتی به آثار سازندگان آماتور برگزار می شود.

وی با اشاره به قوانین جشنواره فیلم کوتاه آسمان  افزود: متقاضیان  شرکت در جشنواره باید فرم ثبت نام را تکمیل و همراه اثر به دبیرخانه ارسال کنند، هر شخص مجاز است تعداد دو اثر را در جشنواره شرکت دهد، بعلاوه متقاضیان حضور در جشنواره باید حتما دانشجو باشند.

سپاسی  با اشاره به اینکه موضوع آثار ارسالی آزاد است، گفت: مدت زمان هر فیلم می تواند بین یک تا ۴۵ دقیقه باشد، تمامی آثار پس از عبور از فیلترهای متداول اولیه به بخش داوری راه خواهند یافت و طی روزهای جشنواره نمایش داده می شوند.

وی تصریح کرد: مهلت ارسال آثار  تا  چهار اسفندماه 96 است و به آثار برگزیده اول تا سوم جوایزی نفیس همراه با لوح جشنواره اهدا خواهد شد.

به گزارش ایسنامازندران، جهت سهولت در امر ارسال آثار، متقاضیان می توانند از طریق یکی از راه های زیر جهت ثبت نام و ارسال اثر خود اقدام  کند، تحویل حضوری فیلم و فرم ثبت نام به آدرس بابلسر ، دانشگاه مازندران ، دانشکده هنر و معماری ، کانون فیلم و عکس، ارسال فیلم و فرم ثبت نام از طریق تلگرام به شماره : 989119487906+، برای دریافت اطلاعات جهت ارسال از طریق پست با شماره تماس روی پوستر و یا تلگرام با دبیرخانه جشنواره در ارتباط باشید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: