• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-2584-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

کلنگ زنی دو طرح سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر

همزمان با هفتمین روز دهه مبارک فجر،کلنگ احداث پروژه های "خط لوله و مخازن نگهداری روغن خوراکی" و "کارخانه تولید خانه های چوبی پیش ساخته و فرآوری چوب" با سرمايه گذاري 131 ميليارد ريال در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر به زمین زده شد.

به گزارش ايسنا مازندران،‌مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران دراین آئین با اشاره به مهم بودن اين دو طرح در راستاي رونق اقتصادي، اظهار كرد: 109 ميليارد ريال برای احداث خط لوله و مخازن نگهداری روغن خوراکی و 22 میلیارد ریال نيز  برای ساخت کارخانه تولید خانه های چوبی پیش ساخته و فرآوری چوب هزینه می شود.

محمدتقی انزانپور افزود: قرارداد این پروژه ها به صورت BOT تنظیم شده و پس از اتمام مدت  قرارداد 15 ساله، تأسیسات زیربنایی احداثی به مالکیت بندر درمی آید.

وی ابراز با ابراز امیدواری از اینکه با بهره برداری از این پروژه ها، شاهد اشتغالزایی و ایجاد ثروت و درآمد برای مردم منطقه غرب استان مازندران باشیم گفت: میزان ظرفیت خط لوله و مخازن نگهداری روغن خوراکی 10 هزار تن درسال است.

‌مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران تصریح کرد:‌ این طرح باید به مدت 24 ماه به طور کامل اجرا شود و حدود 15 سال نیز با سرمایه گذار قرارداد منعقد شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: