• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-2484-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون مازندران خبر داد

ارائه تسهیلات اشتغالزایی به طرح های صنعتی و گردشگری توسط بانک توسعه و تعاون مازندران

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون مازندران گفت: بانک توسعه تعاون در جهت حمایت از تولید، اشتغال و توسعه به طرح هایی که  توجیه فنی، مالی و اقتصادی در بخش صنعت و صنایع تبدیلی و گردشگری دارند تسهیلات ارائه می کند.

علیرضا اکبری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا مازندران اظهارکرد: بانک توسعه و تعاون به عنوان  یک بانک دولتی در جهت حمایت از تولید و توسعه بخش تعاون برای راه اندازی فروشگاه تعاون روستایی در رامسر پنج میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد.

وی افزود:  این تسهیلات با مشارکت ۱۲ ماهه و باز‌ پرداخت ۴۸ ماهه پرداخت شد.

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون مازندران خاطر نشان کرد: بانک توسعه تعاون مازندران به اتحادیه ها بابت ذخیره سازی مرکبات شب عید حدود سه میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد و برای احیای کارخانه چای شعیب کلایه پنج میلیارد ریال از محل تفاهم نامه با سازمان تعاون روستایی پرداخت شد تا این کارخانه پس از ۱۵ سال شروع به کار کند.

اکبری تصریح کرد: بانک توسعه و تعاون از محل تفاهم نامه هایی که با منبع توسعه ملی دارد برای بخش صنعت کشاورزی و گردشگری تسهیلات خوبی در سال جاری در نظر گرفته است و این قراردادها همچنان ادامه دارد.

وی افزود: بانک توسعه و تعاون در راستای ایجاد اشتغال در روستاها و مناطق عشایری از محل صندوق توسعه ملی، به عنوان  یکی از چهار بانک مرجع تخصیص تسهیلات قرار گرفته است.

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون مازندران خاطرنشان کرد: افرادی که مشمول طرح تسهیلات اشتغالزایی هستند باید در سامانه کارا ثبت نام کنند و به  کار گروهی معرفی شوند تا بانک نسبت به پرداخت تسهیلات اقدام کند.

اکبری گفت: بانک توسعه تعاون در جهت حمایت از تولید، اشتغال و توسعه بخش به طرح هایی که  توجیه فنی، مالی و اقتصادی در بخش صنعت و صنایع تبدیلی و گردشگری دارند تسهیلات ارائه می کند.


 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: