• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-688-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران مازندران خبر داد

برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم ورزشکار در بابلسر/هویت سازی و انقلابی گری نوک پیکان حرکتی بسیج ورزشکاران

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران مازندران از برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم ورزشکار استان تا پایان سال در بابلسر خبر داد.

سید جواد حسینیان در گفت و گو با ایسنا مازندران، با بیان اینکه تا پایان سال 96 یادواره شهدای مدافع حرم ورزشکار مازندران را در شهر بابل برگزار می کنیم ، اظهار کرد:از سال 93 تاکنون یادواره های تخصصی با خروجی های بسیار خوب در تمامی عرصه های ورزشی در استان برگزار شده و یادواره شهدا مدافع حرم ورزشکار  نیز در شهر بابلسر تا پایان سال برگزار می‌شود

وی افزود : هدف از تخصصی کردن یادواره های شهدای مازندران در تمامی رشته ها درگیر کردن هیئت ها بدون هیچ هزینه ای است.

حسینیان از برگزاری اردوی اربعین برای بسیجیان ورزشکار که در تاریخ کشور برای اولین بار انجام شد، خبر داد و گفت: حلقه های قرآنی برای قهرمانان بسیج ورزشکار، محفل انس با قرآن، شب خاطره پیشکسوتان استان ، برگزاری یادواره ی شهدا ، برگزاری کلاس های اخلاق ویژه مربیان و اردوهای راهیان نور از اقدامات دیگر بسیج ورزشکاران مازندران است.

مسئول بسیج ورزشکاران استان مازندران بیان کرد : بسیج ورزشکاران از سال 81 با چند رویکرد مهم در زمینه های فرهنگی و تربیتی در استان راه اندازی شد.

وی افزود: هویت سازی و انقلابی گری به عنوان نوک پیکان حرکتی بسیج ورزشکاران محسوب شده تا بتوانیم در بدنه  ورزش با اقدامات فرهنگی ساختار ورزش را به سمت تبدیل جامعه  به جامعه اسلامی حرکت دهیم.

این مسئول در ادامه گفت : هم افزایی در بسیج ورزشکاران برای پیشبرد اهداف انقلاب استفاده می شود؛ مانند تقدیم کردن مدال قهرمانان بسیجی به خانواده های شهدا و مدافع حرم که به صورت یک رسم در مازندران در آمده است.

حسنیان تصریح کرد: کار مردمی از سوی مردم  در بسیج ورزشکاران انجام می گیرد چون بسیج از جنس مردم است و در دل مردم رفته و کار را با آن ها پیش می بریم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: