• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-9114-5
  • خبرنگار : 49013
  • منبع خبر : ----

مدیر جهاد کشاورزی بهشهر خبر داد

افتتاح چهار پروژه کشاورزی بهشهر در دهه فجر امسال

مدیر جهاد کشاورزی بهشهر از افتتاح 4 پروژه حوزه کشاورزی این شهرستان با اعتبار 3 میلیارد و 272 میلیون تومان در دهه فجر سال جاری با حضور مسئولان استانی و شهرستانی خبر داد.

خلیل حقیقی در گفت و گو با ایسنا مازندران، اظهار کرد: پروژه آبیاری قطره ای تحت فشار در سطح 11.5 هکتار باغ انار با اعتبار 92 میلیون تومان در حومه شهر بهشهر به بهره برداری می رسد.

وی افزود: پروژه استخر ذخیره آب با حجم 2 هزار 500 مترمکعب و لوله گذاری در مناطق کوهستانی روستای پارم به منظور احداث باغ سیاه ریشه با اعتبار 180 میلیون تومان که 30 کشاورز این روستا را تحت پوشش قرار می دهد در دهه فجر سال جاری افتتاح می شود.

مدیر جهاد کشاورزی بهشهر از افتتاح سورتینگ میوه مرکبات در روستای گرجی محله خبر داد و گفت: این سورتینگ با ظرفیت اسمی 6 هزار تن در سال با اعتبار دو میلیارد تومان برای هفت نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است و کشاورزان و باغداران پنج روستا از این پروژه بهره مند می شوند.

حقیقی خاطرنشان کرد: مرغداری گوشتی با ظرفیت نگهداری 20 هزار قطعه مرغ در روستای زاغمرز بهشهر با اعتبار یک میلیارد تومان که برای چهار نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است، نیز در دهه فجر به بهره برداری می رسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: