• یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-1287-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

دبیر چهارمین دوره جشنواره" رویش" خبر داد

برگزاری چهارمین دوره جشنواره "رویش" در اسفند ماه

دبیر چهارمین دوره جشنواره" رویش" از برگزاری این جشنواره از 12 تا14 اسفندماه خبر داد

 

محسن سپاسی دبیر چهارمین دوره جشنواره کانون‌های فرهنگی هنری دانشگاه مازندران «رویش» درگفت و گو با ایسنا مازندران گفت: چهارمین دوره جشنواره کانون‌ های فرهنگی هنری دانشگاه مازندران «رویش» از دوازدهم الی هفدهم اسفند ماه در دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران برگزار می شود.

وی افزود: 14 کانون فرهنگی و هنری با برنامه های متنوع در این دوره حضور پیدا می کنند.

سپاسی گفت: یکی از برنامه های در دست اجرا از سوی کانون تئاتر دانشگاه مازندران در این همایش برگزاری نخستین دوره جشنواره تئاتر تک نفره دانشجویی استان مازندران«جوانه» است.

 دبیر چهارمین دوره جشنواره" رویش" افزود: پس از اعلام  فراخوان، دانشجویان علاقمند به شرکت در این جشنواره می توانند تا پایان وقت اداری 15 بهمن ماه 96 آثار خود را  به دبیرخانه این جشنواره واقع در شهرستان بابلسر ارسال کنند.

وی خاطر نشان کرد: پیرو تصمیمات گرفته شده از سوی دبیرخانه جشنواره در بخش نمایش نامه نویسی، آقایان مسعود فروتن، عبدالحی شماسی و حمیدرضا گل محمدی تواندشتی به عنوان داوران این بخش در نخستین جشنواره دانشجویی «جوانه» معرفی و به قضاوت آثار ارسالی به دبیرخانه خواهند پرداخت.

وی در ادامه افزود: در طول اجرای این جشنواره نیز کارگاه آموزشی نمایش نامه نویسی با حضور استاد عبدالحی شماسی و کارگاه آموزشی تله تئاتر توسط استاد مسعود فروتن برگزار می شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: