• یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-1187-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

دبیر چهارمین دوره جشنواره" رویش" خبر داد

برگزاری چهارمین دوره جشنواره "رویش" در اسفندماه

دبیر چهارمین دوره جشنواره "رویش" از برگزاری جشنواره رویش از 12تا 17 اسفند ماه خبر داد.
محسن سپاسی دبیر چهارمین دوره جشنواره کانون‌های فرهنگی هنری دانشگاه مازندران «رویش» درگفت و گو با ایسنا مازندران گفت: چهارمین دوره جشنواره کانون‌های فرهنگی هنری دانشگاه مازندران «رویش» از دوازدهم الی هفدهم اسفند ماه در دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران برگزار می شود

وی افزود: 14 کانون فرهنگی و هنری با برنامه های متنوع فرهنگی وهنری در این دوره شرکت می کنند.

سپاسی یادآور شد: یکی از برنامه های در دست اجرا از سوی کانون تئاتر دانشگاه مازندران در این همایش، برگزاری نخستین دوره جشنواره تئاتر تک نفره دانشجویی استان مازندران«جوانه» است.

دبیر چهارمین دوره جشنواره "رویش" تصریح کرد: پس از اعلام  فراخوان، دانشجویان علاقمند به شرکت در  این جشنواره می توانند تا پایان وقت اداری 15 بهمن ماه 96 آثار خود را  به دبیرخانه این جشنواره واقع در شهرستان بابلسر ارسال کنند.

سپاسی خاطر نشان کرد: پیرو تصمیمات گرفته شده از سوی دبیرخانه جشنواره در بخش نمایش نامه نویسی، آقایان مسعود فروتن، عبدالحی شماسی وحمیدرضا گل محمدی تواندشتی به عنوان داوران این بخش در نخستین جشنواره دانشجویی «جوانه» معرفی و به قضاوت آثار ارسالی به دبیرخانه خواهند پرداخت.

وی در ادامه افزود: در طول اجرای این جشنواره نیز کارگاه آموزشی نمایش نامه نویسی با حضور استاد عبدالحی شماسی  وکارگاه آموزشی تله تئاتر توسط استاد مسعود فروتن برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: