• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-2586-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

مدیر داخلی سومین جشنواره ارکیده نوشهر خبر داد

حضور ۱۴ تولید کننده بزرگ ارکیده در جشنواره نوشهر

مدیر داخلی سومین جشنواره ارکیده نوشهر، از حضور ۱۴ تولید کننده بزرگ ارکیده در جشنواره نوشهر خبر داد.


دکتر محمد علی گلستانی در گفت و گو با ایسنا مازندران، با اشاره به نزدیک شدن به زمان برگزاری جشنواره اظهار کرد: خوشبختانه کارهای برگزاری جشنواره ارکیده طبق روال در حال پیش رفتن است.

وی با بیان اینکه بازدید از گلخانه ها و مراکز تولید گل ارکیده انجام شد، افزود: بخش عمده ای از تولید کنندگان ارکیده ایران برای شرکت در جشنواره اعلام آمادگی کردند.

مدیر داخلی جشنواره ارکیده تصریح کرد: تاکنون حدود ۱۳ تا ۱۴ تولید کننده گل ارکیده و چند شرکت دانش بنیان برای داشتن غرفه اعلام آمادگی کردند.

دکتر گلستانی با بیان اینکه دو سالن مجزا هر کدام  به وسعت ۳۰۰ متر برای برگزاری جشنواره در محل باغ گیاه شناسی پیش بینی شده است تاکید کرد: ظرفیت هر سالن طبق طراحی برای   ۹ تولید کننده است و یک اتاق و غرفه اختصاصی برای خبرنگاران نیز در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه افتتاحیه جشنواره ۱۸ بهمن است افزود: این جشنواره تا ۲۱ بهمن ادامه دارد.

  مدیر داخلی جشنواره گل ارکیده نوشهر گفت: بازدید برای عموم از ساعت ۱۲ روز ۱۸ بهمن آغاز می شود و از روز دوم تولید کنندگان می توانند گل های ارکیده را به فروش برسانند

گلستانی  اضافه کرد:ارکیده ایران حرف زیادی برای گفتن دارد و می توان این شرایط را مهیا کرد که نوشهر از سال های  آینده این جشنواره را در حد بین المللی برگزار کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: