• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-4485-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

فرماندار چالوس مطرح کرد

تنزل جایگاه پوشالی استکبار با وقوع انقلاب اسلامی ایران

فرماندار چالوس گفت: جایگاه پوشالی استکبار با وقوع انقلاب اسلامی ایران تنزل کرد.


محمد ناصر زندی در گفت وگو با ایسنا مازندران، با اشاره به خدمات انقلاب اسلامی در طول چهار دهه پس از پیروزی اظهار کرد: این چهار دهه در مقایسه با دوران رژیم منحوس، پهلوی تفاوت های بسیار زیادی دارد و استقلالی که امروز کشور و ملت ما در مقابل دنیا دارد قابل مقایسه با دیگر دوره ها نیست .

وی با بیان اینکه همه دستاوردهای نظام  بدون اتکا به نیروهای غرب و شرق به دست آمد، افزود:بسیاری از خدمات از جمله برق، آب، گاز و تلفن تا عمق دورترین روستاهای کشور ارائه شده است و  در ارائه خدمات بین شهر و روستا تفاوتی وجود ندارد، در حالی که تا پیش از انقلاب اینگونه نبوده است.

فرماندار چالوس تحولات  کشور را در این چهار دهه بسیار چشمگیر دانست و گفت: در خون ایرانی و آموزه های دینی پذیرش ذلت معنایی ندارد.

زندی تصریح کرد: خدماتی که دردور افتاده ترین روستاها صورت گرفت، نشان از اتفاقات زیربنایی و مهم است.

وی تاکید کرد: پیش از انقلاب جمعیت کشور ۳۳ میلیون نفر بود و روزی هفت میلیون بشکه نفت به فروش می رفت در حالی که اکنون جمعیت کشور به ۸۰ میلیون نفر رسیده و تنها دو میلیون بشکه نفت به فروش می رسد؛ حال  این بررسی ها به خوبی نشان می دهد کشور در کدام دوره بهتر اداره می شد.

فرماندار چالوس بیان کرد: برای این انقلاب  خون های بسیاری ریخته شد و همواره مردم برای پیشرفت کشور تلاش کرده  و پشتیبان این انقلاب بودند.

زندی با اشاره به اینکه کشور در علوم و فناوری در گذشته حرفی برای گفتن نداشت، اما امروز حائز رتبه های بالا در دنیا است، افزود: در علوم هسته ای پیشرفت های حاصل شد که بسیار چشمگیر است.

وی اظهار کرد: کشور در گذشته حتی پزشک نداشت و از هند و بنگلادش پزشک وارد می کرد اما امروز در تمام رشته ها پزشکان حاذقی به خدمت مشغول هستند.

این مسئول با بیان اینکه  ایران اکنون از نظر قدرت سیاسی و نظامی در دنیا حرفی برای گفتن دارد؛ عنوان کرد:استکبار و امریکا در دوران گذشته قدرت اول دنیا محسوب می شد اما با وقوع انقلاب اسلامی قدرت آنان شکسته شد و جایگاه پوشالی که آمریکا برای خود درست کرد زیر سوال رفته و تنزل کرد؛ همچنین  استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی الگویی برای دنیا ایجاد کرد که موجب نگرانی جدی برای استکبار شد.

زندی گفت: انقلاب آن گونه ریشه دار شد که ابهت و جایگاه پوشالی آمریکا و استکبار زیر سوال رفت و دستاوردهای خوب نظام منجر به دشمنی استکبار با نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با مثبت ارزیابی کردن وفاداری مردم نسبت به نظام گفت: فضای فعلی نظام و کشور فضای آرامش و استقلال و آزادی است.

فرماندار چالوس تاکید کرد: باید خدمات را توسعه داد و مشکلات موجود که مهمترین آن اشتغال جوانان است را برطرف کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: