• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-3185-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد

تفکر جهادی مسیر بی توقف انقلاب اسلامی

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: تفکر جهادی مسیر بی توقف انقلاب اسلامی است.

 

 به گزارش ایسنا مازندران،حسین نیازآذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی طی گفت و گویی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی ضمن گرامی داشت یاد امام راحل و شهدای گرانقدر اظهارداشت: باید با امیدآفرینی از انقلاب اسلامی مراقبت کنیم و با وحدت و همدلی مانع از حربه ایجاد یاس توسط دشمنان انقلاب و اسلام شویم.

نیازآذری بابیان اینکه انقلاب اسلامی محصول مجاهدت و ایستادگی مردم ستمدیده ایران در برابر استکبارجهانی و رژیم منحوس پهلوی بوده است تصریح کرد: انقلاب مردم ایران علیه رژیم سفاک شاهنشاهی وابستگی آن به امریکا و غرب ، فساد و اقدام برای استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی بود.

وی افزود: در رژیم گذشته مردم کشور ما دارای محرومیت مضاعفی در بخش های سیاسی، فرهنگی ، اقتصادی، عمرانی، رفاهی، آموزشی و بهداشتی بودند که به برکت انقلاب اسلامی خدمات ارزشمندی درنقاط مختلف کشور صورت گرفت.

رییس مجمع نمایندگان مازندران دمیدن روح خودباوری ،استقلال،آزادی و صیانت از ارزشهای متعالی اسلامی را حاصل انقلاب اسلامی دانست و تاکیدکرد: مردم ایران برای اینکه از یوغ امریکا و رژیم وابسته پهلوی خارج شوند، آگاهانه به ندای حق طلبی امام خمینی پاسخ مثبت دادند.

نماینده بابل با اعلام اینکه تشریح خدمات نظام نافی کاستی ها و کمبود ها نیست خاطرنشان کرد :  خود انتقادی و ارزیابی درست مسائل کشور موجب صیانت از انقلاب اسلامی می شود اما نباید با یاس آفرینی در زمین دشمنان انقلاب بازی کنیم.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت امید آفرینی در ادامه حیات پربرکت انقلاب اسلامی تصریح کرد: اینکه برخی تریبون ها به نام طرح مشکلات مردم مرتب در جامعه ایجاد یاس و اختلاف افکنی می کنند،درحال سوراخ کردن کشتی انقلاب اسلامی هستند و یقین بدانند خود نیز غرق می شوند

وی افزود: خطبا و صاحبان تریبون های عمومی اگر حرفی دارند بهتر است در جلسات کارشناسی منعکس کنند و با اطلاعات پراکنده اذهان عمومی را تشویش ننمایند.

نماینده بابل با تاکید بر عارضه یابی و آسیب شناسی اقدامات مسئولان، نقد و نظارت عمومی بر رفتار و عملکرد مدیران و کارگزاران نظام را حق مسلم مردم دانست و افزود: اعتراض مردم از طریق مجاری قانونی  همراه با هوشیاری و بصیرت طرح مشکلات درون خانوادگی است.

نیازآذری خدمتگذاری مستمر و بی منت به مردم را وظیفه پایان ناپذیر مسئولان دانست و تفکر جهادی را مسیر بی توقف انقلاب اسلامی اعلام کرد.

وی خاطرنشان کرد: در دهه فجر انقلاب اسلامی و درسی و نهمین بهار انقلاب اسلامی با امام و شهدا و رهبرمعظم انقلاب اسلامی پیمان می بندیم که در مسیر آرمان های بلند  انقلاب اسلامی مصمم و ثابت قدم خواهیم بود.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با ذکر این مطلب که در طول سال های انقلاب اسلامی در برخی عرصه ها توفیق های خوبی داشتیم و در برخی زمینه ها به اهداف مد نظر انقلاب نرسیدیم بیان داشت: باید با وحدت و همگرایی و هوشیاری به سمت تحقق آرمان های انقلاب اسلامی امیدوارانه حرکت کنیم و مشکلات پیش رو را برداریم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: