• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-288-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل:

بازی خونه‌ به ‌خونه بابل و نساجی قائمشهر لغو شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل از لغو بازی دو تیم  خونه به خونه بابل و نساجی قائمشهر به دلیل شرایط نامساعد جوی خبر داد.

حبیب امیرنیا در گفت و گو با ایسنا مازندران، از لغو بازی دو تیم خونه به خونه بابل و نساجی قائمشهر به دلیل شرایط نامساعد جوی خبر داد.

وی افزود: ساعتی قبل از بازی این دو تیم، با توجه به شرایط آب و هوایی، داور بازی و نماینده لیگ تصمیم به لغو این دیدار گرفتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل تصریح کرد : در صورت  مساعد شدن شرایط جوی و  زمین برای بازی، داور و نماینده لیگ تا ۲۴ ساعت آینده می‌توانند برای بازی این دو تیم تصمیم گیری کنند .

امیرنیا یادآور شد: اگر تصمیم گیری برای برگزاری دیدار خونه به خونه و نساجی به بیش از ۲۴ ساعت افزایش پیدا کند، تصمیم‌گیری در رابطه با بازی این دوتیم به فدراسیون واگذار می شود.

وی خاطرنشان کرد: در صورت برگزاری این دیدار، ورزشگاه هفت تیر بابل با ۴ هزار نفر ظرفیت برای این بازی در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل  افزود: برای 80 درصد ظرفیت ورزشگاه تماشاچی در نظر گرفته شده که بنا بر تصمیمات قرار است ۳۶۰ نفر از تماشاچیان از سوی تیم نساجی (مهمان) در ورزشگاه حضور یابند و مابقی تماشاچیان تیم خونه به خونه بابل (میزبان) باشند.

به گزارش ایسنا مازندران، بر اساس برنامه های لیگ آزادگان، دو تیم خونه به خونه بابل و نساجی قائمشهر از هفته بیست و یکم جام آزادگان امروز ساعت ۱۴:۰۰ قرار بود به مصاف هم بروند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: