• شنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-1185-5
  • خبرنگار : 49013
  • منبع خبر : ----

فرماندار جدید بهشهر معارفه شد/خنجری فرماندار جدید بهشهر

با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، هادی خنجری به عنوان سرپرست فرماندار بهشهر معارفه و سیدخالق سجادی فرماندار سابق این شهر، تکریم شد.

به گزارش ایسنا مازندران، هادی خنجری ظهر امروز 7 بهمن ماه در مراسم تکریم و معارفه فرماندار بهشهر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: انقلاب اسلامی حاصل خون شهدا است که بسیاری از مردم برای بقا و پایداری اسلام در ایران از مال و جان خود گذشتند و ما امروز وارث خون شهیدان هستیم که باید در این مسیر حرکت کنیم.

وی افزود: مردم صاحبان اصلی نظام جمهوری اسلامی هستند و مسئولان نباید اجازه دهند که فاصله ای میان مردم و نظام ایجاد شود بلکه دشمن باید از مشاهده وحدت میان ملت، دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران مایوس شود.

فرماندار بهشهر خاطرنشان کرد: مسئولان باید در قبال مردم پاسخگو باشند و امروز وظیفه سنگین ما خدمتگزاری به مردم است و از شعار باید عبور کنیم و به شعور خدمت برسیم زیرا مردم از ما توقع خدمتگزاری دارند.

خنجری با بیان اینکه تلاش مجاهدانه در سنگر خدمت؛ ادامه راه شهدا است و وظیفه داریم به مردم پاسخگو باشیم، گفت: اگر امروز صدایی از ملت در کشور بلند می شود جدا از سوء استفاده هایی که ضدانقلاب ها از شرایط اعتراض ها و اعتصاب های قانونی مردم می کنند باید مسئولان از خود بپرسند که چه کوتاهی کردند و در جهت رفع آن مشکلات گام بردارند.

فرماندار بهشهر اظهار کرد: ائمه جمعه مرجع مسئولان هستند و باید برای برون رفت از مشکلات از این ظرفیت معنوی و سیاسی استفاده کنیم و همچنین باید از ظرفیت گروه های سیاسی طرفدار نظام جمهوری اسلامی استفاده شود.

خنجری یادآور شد: در دولتی که منادی اعتدال و تدبیر و امید است همه دیدند که در دور میز خدمت؛ همه مدیران با انواع ذائقه های سیاسی گرد هم جمع شدند و قطعا اگر بخواهیم موفق باشیم باید از تفرقه دوری کنیم و با وحدت کلمه، همراهی و همدلی مسیر خدمت را تسهیل کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: شهرستان بهشهر علاوه بر وجود ظرفیت های تاریخی، گردشگری، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی؛ دارای ظرفیت های بسیار بالای نیروی انسانی است که باید از این پتانسیل عظیم نیروی انسانی به درستی استفاده کرد.

سید خالق سجادی فرماندار سابق بهشهر نیز در این مراسم، اظهار کرد: دولت دکتر روحانی در این برهه از زمان بسیار موفق عمل کرده است زیرا از عمق پرتگاه شرایط اجرایی کشور را نجات داد و شاید در قضیه برجام دولت نمره 20 را کسب نکرد اما نمره قابل قبولی بدست آورد.

سجادی خاطرنشان کرد: بیش از 60 طرح اجرایی توسط بسیج سازندگی در طی 2 سال گذشته در شهرستان بهشهر انجام شد و سعی کردیم از توان اجرایی بسیج سازندگی حداکثر استفاده را برای توسعه شهرستان ببریم زیرا پروژه هایی که هزینه های میلیاردی و هنگفتی در بر داشت توسط بسیج سازندگی با هزینه بسیار کمتر انجام شد.

فرماندار سابق بهشهر گفت: دو سال گذشته شرکت کشتی سازی صدرا مشکلات بسیاری داشت که در حال حاضر همه بدهی های خود را پرداخت کرده و در حال توسعه فعالیت های خود است و همچنین کارگران شرکت حفاری شمال سال گذشته چند روز تحصن کردند اما پس از چند ماه مشکل آن ها حل شد.

سجادی تصریح کرد: موانع زیادی از پیش روی کارگران کارخانه چیت سازی برداشته شد و اکثر مشکلات آن ها حل شده است که فقط یک مانع باقی مانده که به زودی با تلاش اعضای شورای تامین حل می شود و کارگران چیت سازی به حق و حقوق خود می رسند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: