• پنجشنبه ۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-587-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه کربلا مازندران:

مازندران از پیشگامان جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی/تقویت جبهه رسانه مهم ترین گام در جهت مقابله با جنگ نرم

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه مازندران از پیشگامان جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی است، گفت: تقویت جبهه رسانه ها مهم ترین گام در جهت مقابله با جنگ نرم است.

به گزارش ایسنا مازندران، حسن افشار در پنجمین دوره همایش منطقه ای توانمندسازی مدیران بسیج رسانه سپاه کربلا مازندران که به میزبانی کانون بسیج رسانه شهرستان نوشهر برگزار شد، با بیان اینکه تعداد شهدای شاخص رسانه ای استان 20 نفر هستند، اظهار كرد: مازندران از پیشگامان جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی است.

وی افزود: 22 کانون بسیج رسانه در سطح شهرستان های استان راه اندازی شده است که به تنهایی 40 درصد آمار کانون های سازمان بسیج رسانه کشور را شامل می شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه کربلا مازندران گفت: تاکنون با ایجاد بانک جامع رسانه ای بیش از 600 خبرنگار در استان جذب کانون های بسیج رسانه شهرستان ها شده اند.

افشارخاطرنشان کرد: حمایت جدی، اصولی و  تقویت جبهه رسانه ها و خبرنگاران انقلاب مهم ترین گام در جهت مقابله با جنگ نرم است.

اعضای کانون های بسیج رسانه سربازان خط مقدم جبهه مقابله با جنگ نرم

در ادامه حسين جناسمي فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان نوشهر با بیان اینکه مدیران و اعضای کانون های بسیج رسانه به عنوان سربازان خط مقدم جبهه مقابله با جنگ نرم هستند گفت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی با جنگ فراگیر رسانه ای و بمباران شدید اطلاعاتی و با سوءاستفاده از امکانات شبکه های اجتماعی و کانال های تلگرامی با موج سواری بر مشکلات اقتصادی وقایع ناگوار سیاسی را در سطح کشور ساماندهی و هدایت می کنند.

وی یادآور شد: تغییر ذائقه و نابودی اعتقادات و باورهای دینی و انقلابی از جمله اهداف دشمنان در جنگ نرم بوده که در این راه وظیفه تنویر و آگاهی بخشی افکار عمومی برعهده رسانه ها و خبرنگاران انقلاب است.

عضویت40خبرنگارنوشهری در کانون بسیج رسانه

حسن خزايي مسئول کانون بسیج رسانه سپاه نوشهر نیز در این همایش خاطرنشان کرد: بسیج رسانه به معنای واقعی نیازمند تمامی افراد و افکار دلسوز انقلاب بوده تا بتواند از خردجمعی اصحاب پرتلاش رسانه و مطبوعات به دور از سلایق جناحی و سیاسی بهره مند شود.

وی افزود: شهرستان نوشهر علاوه بر داشتن مواهب خدادادی و پتانسیل های گردشگری به عنوان یکی از مهم ترین ظرفیت ها و جاذبه های ویژه خبری برای رسانه هایمهم داخلی و حتی خارجی است.

مسئول کانون بسیج رسانه سپاه نوشهر تصریح کرد: تا به امروز حدود 40 خبرنگار به عضویت کانون بسیج رسانه سپاه نوشهر در آمدند که در تمامی عرصه های خبری شهرستان حضور فعال دارند.

خزایی افزود: شناسایی، جذب، تربیت، آموزش، ساماندهی علاقه مندان به فعالیت در کار رسانه ای را از جمله برنامه های کانون های بسیج رسانه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: