• سه شنبه ۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-684-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

مدیرکل گمرکات مازندران خبر داد

توقیف 29 خودروی لوکس در گمرک نوشهر

مدیرکل گمرکات مازندران از توقیف 29 خودروی لوکس در گمرک نوشهر خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، ابوالقاسم یوسفی نژاد در نشست خبری با خبرنگاران دو شهرستان نوشهر و چالوس، گفت: ۲۹ دستگاه خودروی لوکس شامل بنز، بی ام و و آزرا مشمول تخلف مالیاتی توسط گمرک نوشهر توقیف شده است که از این تعداد ۱۸ دستگاه ضبط قطعی و مابقی در حال انجام روال قانونی است.

یوسفی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود، خاطرنشان کرد: صادرات غیر نفتی مازندران در 10 ماهه سال جاری بالغ بر ۳۲۹ میلیون و ۹۱۷ هزار دلار است.

ویبا اشاره به اینکه انواع کالا به ارزش بیش از ۷۵۶ میلیون و ۶۸۶ هزار دلار طی 10 ماهه ۹۶ وارد مازندران شد، افزود: اقلام عمده صادراتی گمرکات مازندران در این مدت به ترتیب فرآورده های لبنی، کالاهای صنعتی، مواد غذایی، سیمان و مصنوعات چوبی بوده که سهم عمده ارزش صادرات را به خود اختصاص داده اند‌.

مدیرکل گمرکات مازندران تصریح کرد: عمده صادرات گمرکات استان در این مدت به کشورهای عراق، فدراسیون روسیه، افعانستان ، ترکمنستان و قزاقستان صورت گرفت.

وی گفت: در مدت 10 ماهه ۹۶ بیشترین اقلام وارداتی ازطریق گمرکات مازندران جو، ذرت، انواع روغن ها، آهن آلات و ماشین آلات است.

یوسفی نژاد یادآور شد: بیشتر این واردات از کشورهای روسیه، سوئیس، امارات، آلمان و اسپانیا صورت گرفته است.

مدیرکل گمرکات مازندران درآمد گمرکات مازندران را طی 10 ماهه سال ۹۶ حدود هزار و 484 میلیارد و ۸۸۱ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد افزایش داشته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: