• دوشنبه ۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-487-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی بابلسر مطرح کرد

انقلاب عظیم مهدوی بزرگترین تحول در عالم خلقت

رئیس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی بابلسر گفت: انقلاب عظیم مهدوی بزرگترین تحول در عالم خلقت است.

به گزارش ایسنا مازندران، حجت الاسلام علی غلامپور در جمع خانواده‌های پرسنل گروه پدافند هوایی شهید ضرافتی بابلسر، اظهار کرد: گناه و دوری از معنویت عامل غیبت است بنابراین مبارزه با انحراف و کج‌روی‌ها از مهم‌ترین اهداف امام زمان(عج) محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه  علت اصلی عدم ظهور امام زمان(عج) اراده الهی است، تصریح کرد: هر کاری نیاز به مقدمه و زمینه سازی دارد، باید آمادگی و زمینه ظهور در جامعه به وجود آید تا ظهور محقق شود .

غلامپور گفت: معرفت افزایی در دو بعد فردی و اجتماعی، تقویت ایمان و باورافزایی، دین داری و پرهیزکاری از جمله ویژگی های زمینه سازان ظهور است .

  وی با اشاره به اینکه مهرافزایی، پایداری و صبر در مشکلات از جمله ویژگی های دیگر زمینه سازان ظهور است، تصریح کرد: در قرآن کریم از آمادگی فکری و فرهنگی، اجتماعی، تکنولوژی و ارتباطی و فردی به عنوان زمینه‌ها و عوامل مد نظر برای تحقق امر ظهور منجی عالم بشریت یاد شده است.

این کارشناس دینی خاطرنشان کرد: در بحث آمادگی فکری مردم، انسانیت  معیار و ملاک است .

غلامپور انقلاب عظیم مهدوی را بزرگترین تحول در عالم خلقت دانست و افزود: فراهم کردن زمینه ظهور یعنی کمک به امام زمان(عج) و سکوت و بی تفاوتی نسبت به این امر دامن زدن به مفاسد را در پی دارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: