• چهارشنبه ۲۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-2887-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره ارشاد رامسر:

لزوم تقویت ظرفیت‌های مردمی برای توسعه فرهنگ و هنر در مازندران

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر بر لزوم تقویت ظرفیت‌های مردمی برای توسعه فرهنگ و هنر در مازندران تاکید کرد.

محمد حسن صبوری در گفت‌و‌گو با ایسنا مازندران با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور تعیین تکلیف مجتمع فرهنگی رامسر فرصت ۲ ماهه به میراث فرهنگی داده است، اظهار کرد: اداره میراث فرهنگی موظف است در این مدت نسبت به تهیه زمینی به منظور ساخت مجتمع فرهنگی اقدام کرده یا موانع میراثی ساخت آن را از پیش رو بردارد.

وی افزود: رامسر دارای هنرمندان و فرهنگ دوستان باتجربه و هنر دوستی بوده و داشتن مجتمع فرهنگی یکی از ملزومات اصلی این گروه از جامعه است تا با آن بتوانند نسبت به اشاعه فرهنگ و هنر تلاش کنند.

صبوری با بیان اینکه فرهنگ و هنر بهترین ابزار به منظور توسعه مفهومی و مصداقی در فعالیت‌های فرهنگی هنری است، گفت: باید با تقویت ظرفیت های مردمی در حوزه فرهنگ و هنر نخستن نقشه راه را در این حوزه از سوی موسسه‌های فرهنگی هنری نهادینه کنیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر تصریح کرد: باید با تقویت تولیدات فرهنگی هنری در راستای استعدادیابی و استفاده از ظرفیت‌های موجود فرهنگی از سیاست‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: رامسر دارای انجمن های فرهنگی هنری بوده که با افتتاح مجتمع فرهنگی مشکلات هنرمندان با تلاش مسئولان برطرف می‌شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: