• جمعه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-7014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامی تنکابن خبر داد

دستگیری دو عامل افیونی در تنکابن

فرمانده انتظامی تنکابن از شناسایی و دستگیری دو عامل افیونی و کشف چهار کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، رامین شمس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در امر خريد و فروش ترياک فعالیت دارد، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با شناسایی متهم، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی تنکابن افزود: ماموران در بازرسی از متهم موفق به کشف بیش از دو کیلوگرم تریاک شدند.

شمس در ادامه خاطرنشان کرد: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مقابله با سوداگران مرگ ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی با انجام تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی یک قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان شدند.

وی با اشاره به اینکه ماموران با هماهنگی مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی متهم را دستگیر کردند، اظهار کرد: این سوداگر مرگ که در بازرسی از محل اختفای وی 2 کیلوگرم تریاک در بسته های آماده برای فروش کشف شد، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی تنکابن با بیان اینکه وجود پیوندها و ارتباط عمیق خانوادگی در پیشگیری از اعتیاد نقش فراوانی دارد و هر میزان این روابط به سردی بکشد، خطر اعتیاد در محیط خانواده نیز افزایش می‌یابد، تصریح کرد: مصرف کننده مواد مخدر قدرت خوب فکر کردن را از دست می دهد و هرگز به هدف های بزرگ و اصلی خود نمی رسد.

شمس در پایان با اشاره به اینکه خانواده مهم‌ترين و اساسي‌ترين نقش را در پيشگيري از اعتياد جوانان به مواد مخدر دارند، خاطرنشان کرد: مردم برای مقابله با معضل مواد مخدر در صورت شناسایی عاملان افیونی مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: