• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-2187-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران خواستار شد

برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم ورزشکار به صورت فراملی

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران خواستار برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم ورزشکار به صورت فراملی شد.

به گزارش ایسنا مازندران، حبیب حسین‌زادگان در جلسه ستاد برگزاری دومین یادواره شهدای مدافع حرم ورزشکار استان مازندران در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان بابلسر، اظهار کرد: در شرایطی که دشمنان انقلاب به دنبال ایجاد چالش برای کشور هستند، میراث‌داری خون شهدا با برگزاری یادواره می‌تواند این انقلاب را بیمه کند.

وی با اشاره به اینکه ورزش مازندران بر اساس اهداف سازمانی خود برنامه‌هایی در دستور کار دارد، تصریح کرد: توجه به مسائل قهرمانی جزء اهداف این اداره‌کل است و مازندران توانست رتبه مناسبی در این زمینه در کشور به دست آورد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه در هیچ دوره مدیریتی ورزش و جوانان این استان، مسائل فرهنگی پررنگ‌تر از این دوره به آن توجه نشد، خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر توجه به گرامیداشت‌ها و جشنواره‌های فرهنگی در اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران بیش از گذشته شده است.

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه توجه به امور فرهنگی برای دریافت حکم‌های سوری نیست، بلکه افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند نسبت به این موضوع‌ها دغدغه عمیقی دارند، گفت: با توجه به اینکه دشمنان در هفته‌های گذشته با تحلیل غلط به دنبال چالش در انقلاب بودند برگزاری این یادواره‌ها خط بطلانی به تفکرهای آنها بود.

وی با بیان اینکه تمامی دستگاه‌ها برای رفع مشکلات باید نسبت به مسائل فرهنگی هم‌افزایی کنند، اظهار کرد: فعالیت‌های فرهنگی کارهای سوری و اداری نباید باشد و باید نسبت به آن برنامه‌ریزی کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: برگزاری یادواره شهدا مدافع حرم ورزشکار به عنوان بزرگترین طرح فرهنگی این اداره‌کل در سال 96 محسوب می‌شود.

حسین‌زادگان اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم ورزشکار باید از مدل ملی به بین‌المللی تبدیل شود چرا که شهدای مدافع حرم یک نقش‌آفرینی فرامنطقه‌ای داشتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: