• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-3685-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

فرماندار جدید نوشهر تاکید کرد

اشتغالزایی با توجه به گردشگری دریایی در نوشهر

فرماندار نوشهر بر لزوم توجه به گردشگری دریایی به منظور رشد اشتغال در این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا مازندران، عبدالصمد صفرنژاد در آئین تکریم و معارفه فرماندار نوشهر که در سالن بندر این شهرستان، برگزار شد با بیان اینکه مسؤولیت فرمانداری آنگونه که به نظر می‌آید آسان نیست، اظهار کرد: هر استان و شهرستانی شاخصه های خاصی دارند که بر اساس برنامه های کوتاه، میان و بلندمدت بودجه تعلق می گیرد.

وی با بیان اینکه استان مازندران قطب کشاورزی و گردشگری است، تصریح کرد: غرب مازندران یکی از هویت های اصلی و قطب گردشگری است که بر اساس آن باید برنامه‌ریزی شود.

فرماندار نوشهر با تاکید بر اینکه امام جمعه و نمایندگان مجلس از ظرفیت های مهم هر منطقه و شهرستان هستند، خاطرنشان کرد: فرماندار باید بتواند تعامل خوبی را با امام جمعه، نماینده مجلس و سایر دستگاه‌ها ایجاد کند و این امر موجب توسعه نوشهر است.

صفرنژاد با تاکید بر اینکه یک فرماندار موفق باید از همه ظرفیت های شهرستان به دور از گرایش های سیاسی بهره ببرد، گفت: استفاده از همه ظرفیت‌ها رمز موفقیت است و مسوؤلان باید با وحدت به رفع مشکلات بپردازند.

وی حاشیه‌پردازی را از آسیب های جدی دانست و اظهار کرد: ایجاد فضای دوستی و همدلی می تواند بسیاری را از مشکلات مردم را برطرف کند.

فرماندار نوشهر با بیان اینکه اشتغال یکی از دغدغه های اصلی همه دولت‌ها و از جمله این دولت بوده است، تصریح کرد: دریا یکی از ظرفیت های مهم برای اشتغال است که با پرداختن به گردشگری دریایی با حفظ ارزش‌های اسلامی می توان فرصت های فراوانی را برای اشتغال ایجاد کرد.

صفرنژاد با اشاره به نقش مهم روسای ادارات در پیشبرد اهداف یک شهرستان، تاکید کرد: روسای ادارات موتور حرکت دستگاه‌های اجرایی هستند و یک فرماندار به واسطه مدیران قوی می تواند موفق عمل کند.

وی در پایان گفت: استفاده از ظرفیت های انسانی، زیرساختی، طبیعی و خدادادی نوشهر در اولویت قرار دارد که باید به آن به صورت جدی پرداخته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: