• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-3585-5
  • خبرنگار : 49008
  • منبع خبر : ----

فرماندار جدید فریدونکنار معارفه شد/ منفردی در راه سوادکوه شمالی

آئین تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، برگزار شد.

به گزارش ایسنا مازندران، آئین تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید فریدونکنار با حضور علیرضا یونسی‌رستمی معاون سیاسی امنیتی و جعفر قمی مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری مازندران، مسؤولان ادارات و نهادها و اصحاب رسانه این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری فریدونکنار برگزار شد.

علیرضا یونسی‌رستمی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در این آئین، اظهار کرد: فرماندار جدید فریدونکنار باید برای توسعه شهرستان در امور مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی تلاش و از ظرفیت های موجود استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی، بیکاری و اجتماعی از جمله مواردی است که باید به فرموده رهبری به این موارد بیشتر اهمیت داده شود، تصریح کرد: قانونمندی و توجه به ظرفیت ها باید مورد توجه مدیران باشد چرا که دشمن به دنبال مجموعه ضدانقلاب برای گسترش شکاف در میان مردم و مسؤولان است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه نمونه بارز این جنایت مربوط به اتفاقات اخیر است، خاطرنشان کرد: آثار ظلم دشمنان مشهود است و بسیاری از پیام ها برای ایجاد تنش از خارج از کشور بود و با به‌کارگیری تمامی ظرفیت ها از جمله شبکه های مجازی و حتی سازمان جهانی به‌دنبال ضربه زدن به کشور بودند که خوشبختانه کاری از پیش نبردند و ملت ایران دست رد به سینه آنها زدند.

یونسی اظهار کرد: نیروی انتظامی، اداره اطلاعات، سپاه پاسداران، نیروهای قضایی و اعضای شورای تامین مازندران به خوبی توانستند حوادث اخیر را مدیریت کنند.

وی با اشاره به اینکه استان مازندران سالانه بیش از 40 میلیون گردشگر دارد، خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی های جذب توریست مازندران دارا بودن امنیت است و این امر جان مایه توسعه در استان محسوب می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: کسانی که در حوادث اخیر نقش داشتند باید تاوان سوءاستفاده های خود را بدهند و البته مردم مازندران با بی‌توجهی به جریانات اخیر نقش بسیار خوبی را در خنثی کردن آن داشتند.

یونسی گفت: هر حرکتی که امنیت عمومی را به خطر بیاندازد برخورد می‌شود و برای ساختن استان آباد باید وحدت وجود داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه فریدونکنار باید اطلس توسعه داشته باشد، اظهار کرد: فرماندار جدید باید نسبت به تهیه اطلس فرهنگی، اقتصادی و سیاسی تلاش کند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، خاطرنشان کرد: اقتصاد دریا محوری، کاهش زباله و پسماند، فرهنگ سازی تفکیک زباله و برندسازی برای معرفی برنج فریدونکنار از جمله مواردی است که باید مدیران فریدونکنار آن را با جدیت دنبال کنند.

وی با بیان اینکه مدت مسئولیت مسئولان بسیار کم است، گفت:  همه باید تلاش کنند که رضایت مردم و خدا فراهم شود و هرکسی که نسبت به این امور جدیت داشته باشد موفق است.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم، از خدمات حسین منفردی فرماندار سابق فریدونکنار تجلیل و محمدمهدی نصیری‌کناری به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معارفه شد.

بر این اساس، قرار است حسین منفردی به عنوان فرماندار جدید شهرستان سوادکوه شمالی معارفه شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: