• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-3385-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار مازندران خبرداد

عدم تخریب اموال عمومی در مازندران طی حوادث اخیر

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران   گفت: در حوادث اخیر در کشور، هیچ یک از اموال عمومی در استان مازندران تخریب نشد.

به گزارش ایسنا مازندران، علی یونسی در آیین تکریم و معارفه فرماندار نوشهر که در سالن همایش های بندر این شهرستان برگزار شد با تاکید بر اینکه فرماندار باید اهل تعامل بوده و از همه ظرفیت ها در جهت رفع بیکاری و سرمایه گذاری استفاده کند، تصریح کرد: مجموعه قوا باید نسبت به کاهش و رفع مشکلات مردم تلاش کنند .

یونسی با اشاره به اینکه از جمله سیاست های دولت کاهش مشکلات اشتغال و بیکاری است که باید در راس فعالیت های فرماندار قرار گیرد، گفت: برخورد با آسیب های اجتماعی و کاهش آن، برخورد با فساد، دفاع از حقوق مردم و مصلحت کشور، دفاع از رهبری و نظام با تمام ظرفیت ها در زمره سیاست دولتمردان است .

وی با بیان اینکه امروز دشمن و در راس آن آمریکا با تمام ظرفیت سعی در ایجاد شکاف بین دولت و ملت دارد، خاطرنشان کرد: آنها سعی دارند تئوری شکاف را با همه سلطه گری در منطقه خاورمیانه در جمهوری اسلامی پیاده کنند .

این مسئول تاکید کرد: باید حواسمان جمع باشد و تحت هیچ شرایطی نباید در زمین دشمن بازی کنیم و در این برهه حساس از تاریخ کسی به اختلافات دامن نزند .

یونسی بر حرکت  در راستای وحدت تاکید کرد و گفت:  مشکلات فراوانی به لحاظ بیکاری، گرانی و اقتصاد وجود دارد اما در سرزمینی که امنیت نباشد مردم رنگ خیر و شادمانی را نمی بییند .

وی با بیان اینکه امنیت رکن رکین و زیربنای اصلی اداره جامعه است، افزود:  کشور ما در گلستانی از امنیت بسر می برد و دشمن نیز تلاش دارد با تئوری شکاف این امنیت را به خطر بیندازد .

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با تاکید بر اینکه افرادی که مخل آسایش و امنیت مردم شوند باید به اقدامات خود پاسخگو باشند، اظهار کرد: در این حوزه نظام و انقلاب کوتاه نمی آید .

یونسی گفت: استان مازندران طی حوادثی که چند مدت اخیر در کشور روی داد یکی از استان های سفید کشور بود چرا که مردم آن عالم ترین، دردمند ترین و وفادارترین مردم نسبت به انقلاب خود هستند و باید در مقابل عظمت و دانایی و فضیلت این مردم سر تعظیم فرود آورد .

وی اضافه کرد:هرکس در هر مقامی باشد اگر از فضای مجازی سوء استفاده کند باید بداند لیاقت استفاده از این فضا را ندارد .

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران ادامه داد: بیشتر اغتشاشگران هدایت شده سرویس های جاسوسی بودند .

یونسی با قدردانی از دستگاه های امنیتی و انتظامی استان بیان کرد: نیروهای انتظامی حرفه ای و از روی دلسوزی برخورد کردند و موردی با عنوان از بین رفتن اموال عمومی در مازندران مشاهده نشد .

وی با قدردانی از تلاش های بیش از دو سال شادمان فرماندار پیشین شهرستان اظهار کرد: اینکه مسئولی صادقانه تلاش کرده و اسباب رضایتمندی مردم را در نظام فراهم کند مایه مباهات است .

وی با بیان اینکه بنای دولت روحانی و استاندار مازندران بکارگیری اینگونه شخصیت هایی است که سرشار از تجربه، دلسوز، دردکشیده و همدرد آلام مردم باشند، افزود: صفرنژاد فرماندار جدید نیز از فرمانداران با سابقه استان است که در پنج شهرستان در استان های گیلان، خراسان و مازندران فرماندار بوده و در وزارت کشور هم سابقه خدمت دارد .

در پایان این آیین از سوی استاندار مازندران، عبدالصمد صفرنژاد به عنوان فرماندار جدید نوشهر معارفه و از زحمات ۲۵ ماهه علی شادمان به عنوان فرماندار پیشین شهرستان نوشهر قدردانی شد.  

گفتنی است علی شادمان به عنوان سرپرست فرمانداری نور مشغول به کار شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: