• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-5814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون آبفای شهری مازندران خبرداد

آغاز عملیات اجرایی طرح های فاضلاب مازندران با اعتبارات بانک توسعه اسلامی در سال 97

معاون مهندسی توسعه آبفاشهری مازندران از آغاز عملیات اجرایی طرح های فاضلاب استان با اعتبارات بانک توسعه اسلامی در سال 97 خبرداد.

به گزارش ایسنا مازندران، پرویز یزدان پناه در بازدید استاندار مازندران از طرح فاضلاب شهر ساری فاضلاب و ساماندهی آن را یکی از محورهای اصلی در حفظ محیط زیست دانست و افزود: در مجموع 12 درصد از جمعیت استان از طرح های فاضلاب برخوردار هستند که باید سالانه 25 درصد به آن افزوده شود.

یزدان پناه، ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته عملیات اجرایی طرح های فاضلاب در 5 شهر مازندران از طریق تسهیلات بانک توسعه اسلامی در سال 97 آغاز می شود.

وی، اظهار کرد: با اجرای این طرح ها 450 هزار نفر از جمعیت شهری مازندران تحت پوشش طرح جمع آوری و تصفیه فاضلاب قرار می گیرند که 25درصد جمعیت استان را شامل می شود.

معاون مهندسی توسعه آبفاشهری مازندران، تصریح کرد: طرح های فاضلاب در شهرهای بهشهر، نکا و گلوگاه نیز در مرحله تهیه اسناد مناقصه خطوط انتقال قرار دارد که با اجرای این طرح ها، جمعیتی بیش از 170 هزار نفر از مردم شرق استان تحت پوشش فاضلاب قرار خواهند گرفت.

یزدان پناه، اظهار امیدواری کرد با حمایت های مسئولان تا پایان برنامه ششم توسعه، جمعیت برخوردار از طرح های فاضلاب در استان مازندران به 50 درصد برسد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: