• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-3185-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار مازندران از طرح فاضلاب شهر ساری بازدید کرد

به منظور بررسی روند اجرای طرح های فاضلاب  و نیز فعالیت مدول اول و پیشرفت فیزیکی مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر ساری، استاندار مازندران از این تصفیه خانه بازدید کرد.

به گزارش ایسنا مازندران، استاندار مازندران در بازدید از طرح فاضلاب شهری ساری، به اهمیت پساب ها در صنایع اشاره کرد و گفت: استفاده از پساب های تصفیه شده در صنایعی که نیاز به منابع آبی دارند، کاربرد فراوانی دارد.

محمد اسلامی، بر استفاده از تمامی ظرفیت ها در بخش آب و فاضلاب تاکید کرد و افزود: از محل فروش پساب ها می توان در توسعه شبکه فاضلاب ها و زیرساخت های مربوط به آن استفاده کرد.

وی، زباله و شیرابه های آن را یکی از معضلات استان مازندران دانست و اظهار کرد: اجرای طرح های فاضلاب بخشی از مشکلات پسماند و محیط زیست را نیز برطرف می کند.

استاندار مازندران، خواستار تسریع در اجرای پروژه های فاضلاب شد و تصریح کرد: در اجرای پروژه هایی همچون جمع آوری و تصفیه فاضلاب از تکنولوژی روز دنیا استفاده شود.

علی نبیان معاون هماهنگی امور عمرانی  استانداری مازندران نیز در سخنانی با اشاره به مشکلات دفع فاضلاب های سپتاژی در استان گفت: در حال پیگیری برای مدیریت و حل این مشکل در سه شهر ساری، بابلسر و نوشهر و چالوس  هستیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: