• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-888-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مسئول کمیته آموزش هیات فوتبال استان مازندران خبر داد

برگزاری کلاس دانش افزایی مربیان فوتبال در مازندران

 کلاس دانش افزایی یک روزه مربیان فوتبال با تدریس مرتضی محصص و فریدون معینی جمعه 22 دی ماه در ساری برگزار خواهد شد .

به گزارش ایسنا مازندران، محمود سورتیچی رئیس کمیته آموزش هیات فوتبال استان مازندران در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: کلاس دانش افزائی و صدور اعتبارنامه مربیگری تمامی مربیان مازندرانی زیر نظر فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مرکز استان برگزار خواهد شد .

وی ادامه داد: این کلاس که به نوعی کلاس اعتبار بخشی به مدارک مربیگری مربیان فوتبال است، روز جمعه 22 دی ماه در مرکز استان مازندران واقع در خزرآباد پلاژ ناجا از ساعت 8 صبح آغاز خواهد شد .

مسئول کمیته آموزش هیات فوتبال استان مازندران خاطرنشان کرد: این کلاس که زیر نظر مرتضی محصص و فریدون معینی از مدرسین برجسته FIFA برگزار خواهد شد، برای تمامی مربیان جهت ارتقا و شرکت در کلاس های مربیگری آسیا الزامی است .

سورتیچی بیان کرد: مربیان با حضور و پشت سر گذاشتن این کلاس دانش افزایی، ضمن دریافت گواهی، حضور در این کلاس برای آنها جهت شرکت در دوره های مربیگری یک امتیاز محسوب خواهد شد .

این مسئول هدف از برگزاری این کلاس را ارتقای سطح دانش مربیان استان مازندران عنوان کرد و افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تمامی کسانی که عهده دار مربی گری در فوتبال هستند در این دوره حضور خواهند داشت .

سورتیچی افزود: در این برنامه علاوه بر ارتقای دانش مربیان نحوه مدیریت و برنامه ریزی در مربیگری با حضور استادان فن آموزش داده می شود . همچنین عدم شرکت مربیان در این کلاس حق فعالیت در تیم های استانی و کشوری را نداشته و مدرک مربیگری مشارالیه تمدید نخواهد شد .

وی یادآور شد: جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی و سرمربی فعلی تیم خونه به خونه و داوود مهابادی سرمربی نساجی به عنوان مهمان ویژه در این کلاس حضور خواهند داشت .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: