• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-4914-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

نماينده مردم نوشهر چالوس در مجلس

بیکاری و گرانی مهم ترین مشکل کشور است

نماينده مردم نوشهر چالوس و كلاردشت در مجلس شوراي اسلامي از بیکاری و گرانی به عنوان مهم ترین مشکل کشور یاد کرد.

به گزارش ايسنا مازندران، قاسم احمدي لاشكي در جلسه شوراي اداري چالوس  با اشاره به اغتشاشات هفته گذشته در شهرهاي مختلف كشور اظهار كرد:با تدابير رهبري اين اغتشاشات جمع شد بنابراين قدر نعمت رهبري بايد دانسته شود.

 وي با اشاره به تلاش هاي زياد اداره اطلاعات و برخورد صبورانه نيروي انتظامي طي اين مدت افزود:اينكه گفته شود اغتشاش و آسيب هاي آن تمام شده است اينگونه نيست بلكه آسيب هاي بعدي به مردم و كشور مي رسد  و به طور قطع به دشمن براي تحميل تحريم هاي جديد بهانه داده شد و آمريكا نيز به اين بهانه تحريم هايي را وارد مي كند.

نماينده مردم نوشهر چالوس و كلاردشت در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: جايي كه پرچم به آتش كشيده مي شود به هويت 80 ميليون ايراني با تاريخ هفت هزار ساله توهين مي شود.

احمدي با بيان اينكه مشكلات جدي است و همه از جمله مجلس، دولت و دستگاه قضا مسئول هستند يادآور شد: در زمينه اشتغال،بيكاري ،گراني و تورم همه مسئولان بايد پاسخ دهند.

 وي با اشاره به اينكه امروز به گونه اي شده است كه كساني كه حق هم دارند به حقوقشان نمي رسند، خاطرنشان كرد: دموكراسي واقعي در جمهوري اسلامي است اما مشكل اصلي امروز كشور كمبود نقدينگي است.

 نماينده مردم نوشهر چالوس و كلاردشت در مجلس شوراي اسلامي با تاكيد بر اينكه بايد با برخورد خوش آرامش را به مردم داد، گفت: با برخورد نامناسب استبداد را زنده مي كنيم و سلطنت طلب ها تحريك مي شوند.

احمدي اظهار كرد: در مراسم يادواره شهدا به جاي تشويق به وحدت برعليه جناحي صحبت مي شود و اين تصور مي شود كه شهامت به خرج داده ایم.

وي با تاكيد بر اينكه دستگاه قضا اگر داراي اشكال بايد سريع آن را رفع كند، افزود: اگر شخصي كه همه مي‌دانند کیست، مي گويد "در دستگاه قضا مشروعيت نمي بينم" اهانت به مقام رهبري است بنابراين جايگاه‌ها را نبايد متزلزل كرد و بايد اشكالات را گفت.

نماينده مردم نوشهر چالوس و كلاردشت در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه برخي فضاهاي مجازي و سايتي همانند آمدنيوز تنها به فكر تخريب است، تصريح كرد: بايد درست انتقاد كرد و اخلاق در جامعه زنده شود تا اين اشتباهات جبران شود.

احمدي گفت:دولت امسال بودجه  368 هزار ميليارد تومانی با بنزين 1500 توماني به مجلس پيشنهاد داد اما مجلس مخالف اين قيمت است و به طور قطع با اين كاهش و عدم افزايش قيمت حامل ها بودجه كاهش مي يابد.

وي از بيكاري به عنوان يكي از مهم ترين مشكلات كشور ياد كرد و يادآور شد: سالانه 800 هزار خروجي فارغ التحصيل دانشگاه ها است كه به تعداد بيكاران اضافه مي شود به همين دليل استراتژي دولت عوض شده و به سمت هنرستان ها، فني و حرفه اي و آموختن مهارت رفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: