• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-586-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

مازندران میزبان همایش بین‌المللی "گفت‌وگوی فرهنگی ایران و آسیا"

همایش بین‌المللی گفت‌وگوی فرهنگی ایران و آسیا با محوریت بررسی میراث مشترک فرهنگی و تاریخی در دانشگاه مازندران برگزار می شود.

محمدحسین فاطمی، دبیر همایش بین المللی گفت وگوی فرهنگی ایران و آسیا در گفت وگو با ایسنا مازندران گفت: همایش بین المللی گفت وگوی فرهنگی ایران و آسیا با محوریت بررسی میراث مشترک فرهنگی و تاریخی این مناطق با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی کشور و دانشگاه مازندران اواخر دی ماه امسال برگزار می شود.

وی افزود: این همایش با هدف گفت وگوی فرهنگی ایران و آسیای مرکزی و قفقاز در حوزه تاریخی و فرهنگی با حضور 23 مهمان خارجی و 30 نفراز صاحب نظران داخل کشور برپا می شود.

فاطمی خاطرنشان کرد: مهمانان خارجی این همایش ازکشورهای آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، ترکیه، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان و ازبکستان دعوت شده اند.

دبیر همایش بین المللی گفت وگوی فرهنگی ایران و آسیا در مازندران یادآور شد: افتتاحیه این همایش در روز شنبه 23دی ماه در تهران است و روزهای یکشنبه و دوشنبه 24 و 25 دی ماه پنل تخصصی با محوریت ظرفیت های علمی و دانشگاهی کشورها، ادبیات و عرفان و میراث تاریخی در دانشگاه مازندران برگزار می شود.

 

 

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: