• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-4714-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

فرماندار چالوس:

راه صحیح توسعه کشور، حرکت بر مدار ولایت است

فرماندار چالوس گفت: راه صحیح توسعه کشور، حرکت بر مدار ولایت است.

به گزارش ایسنا مازندران، محمد ناصر زندی در نشست با جمعی از متولیان فرهنگی و مردم كه در مسجد فرج آباد چالوس برگزار شد، با اشاره به اغتشاشات اخیر كشور و تحمیل خسارات از سوی عده ای فتنه گر و ناآگاه اظهار كرد: در صورتی كه همه مردم كشور در همه مراحل حول محور مرجعیت حركت كنند مشكلی ایجاد نمی شود.

وی با بیان اینكه اگر به تعهد، رسالت انسان‌دوستی و هم نوع‌دوستی پرداخته نشود با وجود فراهم بودن همه امكانات بازهم فایده ای ندارد، افزود: امور عمرانی و آبادانی شهرستان از اهمیت زیادی برخوردار است اما پرداختن به مسائل فرهنگی با اهمیت تر است و باید در این زمینه كار بیشتر شود.

فرماندار چالوس تصریح كرد: در صورتی كه اوضاع اقتصادی مناسب باشد اما در حوزه امور معنوی به اندازه كافی ساماندهی انجام نشود بازهم امكان انحراف وجود دارد.

زندی با تاكید بر انس بیشتر با مساجد خاطرنشان كرد: آنچه موجب سربلندی و اقتدار ایران در زمان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس شد پیش رفتن با معنویت بود بنابراین باید همه جا حول محور ولایت امر بود و  مسیر را درست حركت كرد.

وی بر حركت حول محور روحانیت در مساجد تاكید كرد و گفت: در هر محله و مسجدی ظرفیت‌های زیادی وجود دارد كه با مدیریت صحیح باید به درستی استفاده كرد.

فرماندار چالوس از مردم این شهرستان به عنوان مردمانی متدین و ولایت مدار یادكرد و یادآور شد:شهرستان چالوس ظرفیت های زیادی برای جذب توریست دارد كه با مدیریت یك پارچه و ساماندهی امور فرهنگی می توان از این ظرفیت استفاده بهینه كرد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام محمد مهدی راشدی امام جمعه چالوس نیز یكی از اهداف شكل گیری نظام جمهوری اسلامی و مسئولان را  خدمت رسانی درست به مردم عنوان كرد و گفت: در این خصوص همه باید برای برطرف شدن مشكلات مردم دست به دست هم دهند.

وی با بیان اینكه در طول سال های بعد از انقلاب خدمات خوبی به مردم ارائه شده است اما شان مردم بیشتر از این ها است، افزود: همه خدمات برای حفظ دین و ایجاد امید در مردم است.

امام جمعه چالوس گفت: در غرب مازندران صنعت توریست بهترین صنعتی است كه می تواند ترویج پیدا كند اما نه كشاورزی درستی دارند و نه به صنعت گردشگری به درستی پرداخته می شود و مسئولان باید زمینه ترویج فرهنگ توریست پذیری را فراهم كنند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: