• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-2585-5
  • خبرنگار : 49011
  • منبع خبر : ----

انتقاد نماینده مجلس از نبود خط پرواز خارجی در فرودگاه ساری

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی از نبود خطر پروازی خارجی در فرودگاه ساری انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا مازندران، محمد دامادی در بازدید کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از فرودگاه ساری با بیان اینکه فرودگاه ساری قبل از احداث، اراضی کشاورزی دورافتاده ای بود، اظهار کرد: همراه با مرحوم پدرم و مردم ساری در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این فرودگاه را به افتتاح رساندیم.

دامادی با ابراز امیدواری در راه اندازی خطوط هوایی متعدد در فرودگاه ساری، تصریح کرد: توجه به نوسازی فرودگاه ها امری پسندیده و جدیدی است که در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است.

وی خواستار همراهی و همکاری مسئولان کشوری و استانی در توسعه خطوط پروازی فردوگاه ساری شد و اظهار کرد: بارها تاکید کرده ام که باید پروازهای خارجی در فرودگاه ساری انجام شود متاسفانه ساری پرواز به کشورهای اطرف ندارد.

دامادی با بیان اینکه فرودگاه ساری آماده پروازهای خارجی است، تصریح کرد: خط رفت پروازی به بغداد تنها پرواز خارجی فرودگاه ساری که می بایست دیگر کشورها نیز در فهرست پروازی این فروگاه قرار گیرند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: چرا مردم مازندران برای پروازهای خارجی باید به تهران مراجعه کنند و ده ساعت در راه باشند؟ در صورتی که فرودگاه ساری آماده خدمت رسانی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: