• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-2485-5
  • خبرنگار : 49011
  • منبع خبر : ----

استاندار مازندران خبرداد

راه اندازی پرواز دائمی ساری- تهران

استاندار مازندران از راه اندازی پرواز دائمی تهران- ساری خبرداد.

به گزارش ایسنا مازندران، محمد اسلامی در بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از فرودگاه ساری که با پرواز هواپیمای برجامی صورت گرفت، با بیان اینکه به زودی مشکل نبود خط هوایی دائمی ساری به تهران حل می شود، اظهار کرد: زیرساخت های حمل و نقل جزو لوازم و شتاب دهنده توسعه و پیشرفت هر کشوری به شمار می رود.

اسلامی گفت: در مازندران در حوزه حمل و نقل فقط به جاده توجه شده است در صورتی که مازندران دارای خط راه آهن و سه فرودگاه است.

وی با بیان اینکه توسعه خطوط هوایی موجب توسعه گردشگری خواهد شد، تاکید کرد: اگر دیگر کشورها در حوزه گردشگری موفق عمل کرده اند به این دلیل بوده که بر روی گردشگری مدیریت شده تمرکز کرده اند یعنی یک بسته تعریف شده گردشگری را به مردم ارائه می دهند.

اسلامی با ابراز امیدواری در راه اندازی خط پرواز دائمی ساری تهران، اظهار کرد: از روزهای آینده خط پروازی ساری تهران راه اندازی خواهد شد تا نیاز مردم مازندران در این بخش تا حدود زیادی مرتفع شود.

وی فرودگاه ساری را دارای ظرفیتی بین المللی دانست و تصریح کرد: ایجاد خط هوایی بین المللی فرودگاه ساری می تواند از نظر اقتصادی برای شرکت های هوایپمایی به صرفه باشد و بازدهی مناسب داشته باشد.

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه حمل و نقل جهش زیادی به رشد اقتصادی کشور و استان می دهد، اظهار کرد: در شرایطی که بلندگوهای دمیدن نا امیدی در بین مردم شبانه روز در حال فعالیت هستند باید کاری کنیم تا دغدغه های مردم برطرف شود و گاهی انجام یک کار کوچک تاثیرات بسیار زیادی دارد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: