• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-2385-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

امام جمعه نوشهر:

کینه انقلاب اسلامی در دل دشمنان ایران باقی مانده است

امام جمعه نوشهر گفت: کینه انقلاب اسلامی در دل دشمنان ایران باقی مانده است.

به گزارش ايسنا مازندران، حجت الاسلام محمود مشايخ امروز چهارشنبه  13دی ماه در جمع راهپيمايان مردم نوشهر برعليه اغتشاشات اخير در كشور ضمن محكوم نمودن توهين به مقدسات و پرچم كشور طي چند روز گذشته اظهار كرد: دشمن كينه جمهوري اسلامي را به دل گرفته است و از هرراهي براي ضربه زدن استفاده مي كند.

وي از مردم به عنوان يكي از اركان اصلي نظام جمهوري اسلامي ياد كرد و گفت: تا پيش از انقلاب اسلامي بسياري از قيام ها و راهپمايي ها همانند 15 خرداد 42و 17 شهريور توسط مردم و به رهبري امام راحل انجام شد و انتخاب نوع حكومت نيز به عنوان جمهوري اسلامي توسط مردم صورت گرفت و همه اينها نشان دهنده نقش مهم مردم است.

امام جمعه نوشهر با بيان اينكه دشمن طي 40 سال پس از پيروزي انقلاب اسلامي با سناريوهاي مختلف دشمني خود را نشان داده است، افزود: دشمن طي اين چند سال قائله هاي زيادي را  از جمله بني صدر، اختلاف بين دولت و مردم، اسلام طالباني و مقابله با ولي فقيه در كشور به وجود آورد كه همه آنها توسط مردم سركوب شد.

مشايخ با اشاره به اينكه نگاه مردم به ولي فقيه نگاه اعتقادي است، تصريح كرد: هر كدام از آشوب ها طي چند سال گذشته يك رمز داشت همانند رمز آشوب چاپ مقاله در روزنامه سلام و حادثه كوي دانشجويي در سال 78، تقلب در انتخابات در سال 88 كه اصل نظام را نشانه رفته بود و در حال حاضر نيز به بهانه مسائل اقتصادي بوده است.

وي با بيان اينكه دشمن كينه ما را به واسطه نابودي داعش در سوريه و عراق در دل دارد، خاطرنشان كرد: دشمن در اين مورد مدت 6 سال سرمايه گذاري كرد و به نوعي قرار بود حياط خلوت آمريكا شود، اما همه اميدهاي آنان بر باد رفت.

امام جمعه نوشهر به حيله ها و دشمني هاي متعدد ترامپ رئيس جمهور آمريكا بر عليه نظام جمهوري اسلامي اشاره كرد و گفت: مردم ايران هيچ گاه توهين ترامپ را به مردم ايران فراموش نمي كنند، همان كسي‌كه خليج فارس را خليج عربي ناميد و قدس را كه قبله اول مسلمانان است به عنوان پايتخت رژيم صهونيستي معرفي كرد و همچنين خيانت وي در برجام فراموش شدني نيست.

مشايخ با بيان اينكه اعتراض با اغتشاش متفاوت است، اضافه كرد: اگر كسي اعتراض خود را در چارچوب قانوني بيان كنند و به گوش مسئولان برساند آنها موظف هستند مشكل را برطرف كنند نه اينكه عده اي به بهانه اعتراض اغشاش كنند و مسجد و حسينيه را به آتش بكشند و اسلحه به روي مردم بكشند و پرچم كشور را آتش بزنند.

وی تصریح کرد: مردم از طریق اعتراض های مدنی و مسالمت آمیز خواسته های خود را مطرح کنند.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: