• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3184-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

خرید توافقی برنج پرمحصول در مازندران+جزییات قیمت و نوع برنج

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 گفت: براساس ابلاغیه وزارت جهاد کشاورزی به شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، خرید برنج پرمحصول شیرودی و ندا در استان مازندران توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 آغاز شد .

به گزارش ایسنا مازندران، سید محمد جعفری اظهار کرد: از روز چهارشنبه 13 دی ماه سالجاری این شرکت آماده تحویل گرفتن برنج پرمحصول تولید سال زراعی جاری و عاری از آفت زنده از کشاورزان مازندران است .

جعفری افزود: برنج پرمحصول شیرودی براساس 8درصد شکستگی از قرار هر کیلو 54 هزار و 500 ریال و برنج های ندا و نعمت 48 هزار و 500 ریال از کشاورزان مازندرانی خریداری خواهد شد .

وی همچنین تاکید کرد: برنج های تحویلی کشاورزان تا 15 درصد شکستگی قابل قبول است و بیشتر از 8 درصد شکستگی براساس جدول ارائه شده از قیمت کسر خواهد شد .

جعفری در ادامه تصریح کرد: شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 از تحویل محموله های اختلاط ارقام و برنج های خارجی جلوگیری خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 بیان کرد: خرید برنج پرمحصول در 2 مرکز ملکی شرکت غله، سیلوی شهید میرزاپور نکا و انبار بابل (انبار قندوشکر سابق) واقع در جاده گنج افروز آغاز می شود و کشاورزان استان با در دست داشتن معرفی نامه از سوی سازمان جهاد کشاورزی که شامل اطلاعاتی از قبیل مقدار تولید، رقم و میزان سطح زیر کشت است به این مراکز مراجعه کنند .

جعفری تاکید کرد: پرداخت وجه صرفا به حساب کشاورزان معرفی شده از سوی سازمان جهاد کشاورزی واریز می شود و خرید از دلالان و واسطه های بخش کشاورزی صورت نخواهد پذیرفت .

وی در پایان اظهارکرد: انبارهای شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 تا 15 بهمن ماه سالجاری آماده تحویل گرفتن برنج از کشاورزان مازندرانی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: