• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-1387-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران خبرداد

پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به حوزه صنایع دستی

مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: در حوزه صنایع دستی و پرداخت تسهیلات ارزان خبرهای خوبی در راه است.

به گزارش ایسنا مازندران،دلاور بزرگ نیا در کارگروه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نور افزود: تردیدی نیست که فرصت های فراوانی در استان و به طور خاص در این منطقه وجود دارد اگر همت بر رونق گردشگری باشد به لحاظ استعداد و فرصت هیچ کم و کاستی وجود ندارد .

وی با بیان اینکه باید به یک افق دید در گردشگری شهرستان نور برسیم، تاکید کرد: جذب سرمایه گذار مهم ترین عامل رونق گردشگری در منطقه است توسعه گردشگری همت و عزم همگان و تمام دستگاه های اجرایی را می طلبد .

بزرگ نیا از دریا،  به عنوان سرمایه بزرگ منطقه یاد کرد و گفت: استاندار مازندران هم نگاه ویژه ای به گردشگری به خصوص گردشگری دریایی دارد و قطعا با حمایت ها و همراهی ، این بخش از گردشگری که فرصت و فضای جدیدی را در این صنعت ایجاد خواهد کرد، به سرانجام می رسد .

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به اینکه در حوزه صنایع دستی و پرداخت تسهیلات ارزان خبرهای خوبی در راه است، افزود: یکی از مشکلات هنرمندان صنایع دستی محلی برای فروش است که باید این فرصت برای هنرمندان شهرستان ها نیز ایجاد شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: